reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Laski widzialyscie info od jadwigi na wizytowym? :) co do zblizajacych sie terminow. Nie martwcie sie! Pamietajcie, ze sa to tylko terminy orientacyjne!!! :) robcie przysiady, ostro sprzatajcie itp, dzieciaki zaczna wyskakiwac niebawem! :)
 
reklama
@lookata ogromne gratulacje!! i zgadzam się, że fajowa data :D dużo zdrówka dla Was oboje!

@joshi chce się zamordować za pączka… nom nom nom nom nom ;)

@xXxIzuLQaxXx kciukasy za naświetlania! Oby jutro Was wypuścili :D

@Luxuorius dziwne z tym gbs, po pobraniu potrzeba kilku dni na wynik (bakterie mają wyrosnąć na pożywce lub nie), ja czekałam pełny tydzień..

Natomiast wczoraj gin stwierdziła, żebym dorobiła badanie na HIV, że burzą się jak tego nie ma, a we wcześniejszych ciążach też nie robiłam..

U mnie dzisiaj spokój tj norma ;) skurcze są, pachwiny bolą czasem tak, że gwiazdy widzę, podbrzusze też się odzywa, czasem między nogami jest wesoło (tak jakby młoda odbijała się od spojenia czy coś i chodzę jak kaczor, albo wręcz nie mogę iść ;)) No, ale idę teraz się położyć chwilę, bo zaraz po dzieci trzeba jechać… Miłego dnia, miłych porodów (jadwiga orłowska……??? ;))
 
Mysle ze musza podac abtybiotyk przy porodzie a potem badaja maluszka czy przeszlo to na niego.. ja mam oprocz tego konflikt serologiczny. Troche sie cykam ale oby wszystko bylo w porzadku.
A to GBS robi sie miedzy 35 a 37 tygodniem ciazy wiec nie wiem jak dzialaja Ci Wasi lekarze..:) moze nie wszystkim wydaje sie to konieczne..chociaz uwazam ze to jest wazne jak o tym poczytalam.
Co do ruchow @Luxuorius to Franio sie przeciaga chyba mu ciasno. Wydaja mi sie te ruchy bardzo dynamiczne i takie urywane jak by nie mogl sie przekrecic. Moze powoli szykuje sie do wyjscia :D Dobrze ze juz grudzien :p
A kontroli z zusu nie mialam nigdy. wczoraj dostalam chorobowe za październik . ..heh! nie spieszy im sie i nie ogarniam ich rozliczen nadal.
Wszystkim dziewczyna ktore zblizaja sie do terminu zycze wytrwalosci mimo ze juz bardzo ciezko...i oby sie cos ruszylo w koncu. Czekamy na kolejne grudniowe dzieciaczki :D
 
Witam się i ja. [emoji4]

@lookata wielkie gratulacje. [emoji9] Mam nadzieję, że z Wami wszystko ok.

U mnie jak nic się nie działo, tak nic się nic nie dzieje, a jutro termin[emoji44]. Jedynie co mnie podwozie boli. Ktg dopiero mam mieć 5 dni po terminie. Pozostaje mi czekać. Żadne przyspieszacze nie działają. Jeszcze z mężem się pokłóciłam i az dziwne, że się nie popłakałam, może dlatego, że po bankach i urzędach musiałam polatac.

Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i u grudniowych maluszków tez[emoji7]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@2411magdalenka no widzisz, co lekarz to teoria, co do hiva to ja akurat mialam go robionego w pakiecie wszystkich badan jak robilam na poczatku ciazy ;)
@ola moj po placku sie ruszyl, teraz spi chyba bo sprzatamy, moj wrocil wczesniej z pracy i pomaga mi :)
@Antiope dzis moj tata (pracodawca Tomka) zapowiedzial mu, ze im blizej porodu to bedzie tu na miejscu robil a jak zaczne rodzic to mam dzwonic do taty lub bratowej Agaty i ktos z nich podjedzie :) takze spokojniejsza jestem :)

co do Jadwigi to widzialam :) ale pisala, ze 7 grudnia ma przyjsc,dziwne, ze ją odeslali :oo:
 
@Nonkatoja to bedzie Twoje pierwsze ktg? ja mialam pierwsze w tamten piatek czyli w skonczonym 36 tygodniu i jutro kolejne. Widze ze do tego badania tez sa rozne podejscia. :) a Ty juz jutro termin...to dopiero sie siedzi jak na szpilkach...czekanie najgirsze :/ szybkiego pogodzenia sie z mezem. Moj tez mnie wkurza czesto ale to chyba hormony tak na mnie dzialaja. Paskudnie sie z tym czuje..:( wyzywam sie niepotrzebnie na wszystkich dookola:/
@Luxuorius ja ciagle czuje jakies podrygi malego wierci sie i wierci ;) a przed chwila zaczelam sobie spiewac i zaczal sie tak ruszac ♡ moze bedzie spiewal po mamusi :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie! Smaruje sie dwa razy dziennie pharmacerisem zapobiegajacym rozstepom, ale mimo to na jednej piersi trzy, na drugiej dwa, na jednym boczku dwa, na drugim dwa, kilka na obu udach... Co prawda one sa malutkie, ale jednak sa... Na brzuchu nawet malego sladu na szczescie. Wkurzona jestem, bo mi sie wydaje, ze tylko na brzuchu przytylam i ciut w piersiach, a kurde wszedzie jakies rozstepiory ehh... Wiem, ze trudno o cos takiego, bo ponoc kremy redukujace rozstepy nie przynosza efektow, ogladalam kiedys o tym reportaz, ze to pic na wode, ze tylko te zapobiegajace wlasnie dzialaja, bo one uelastyczniaja skore, ale moze mimo wszystko ktoras z was uzywala i moze mi polecic skuteczny krem, juz taki pociazowy.. tylko chcialabym przetestowany na wlasnej skorze, ktory naprawde wam pomogl :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie! Smaruje sie dwa razy dziennie pharmacerisem zapobiegajacym rozstepom, ale mimo to na jednej piersi trzy, na drugiej dwa, na jednym boczku dwa, na drugim dwa, kilka na obu udach... Co prawda one sa malutkie, ale jednak sa... Na brzuchu nawet malego sladu na szczescie. Wkurzona jestem, bo mi sie wydaje, ze tylko na brzuchu przytylam i ciut w piersiach, a kurde wszedzie jakies rozstepiory ehh... Wiem, ze trudno o cos takiego, bo ponoc kremy redukujace rozstepy nie przynosza efektow, ogladalam kiedys o tym reportaz, ze to pic na wode, ze tylko te zapobiegajace wlasnie dzialaja, bo one uelastyczniaja skore, ale moze mimo wszystko ktoras z was uzywala i moze mi polecic skuteczny krem, juz taki pociazowy.. tylko chcialabym przetestowany na wlasnej skorze, ktory naprawde wam pomogl :)
Ja uzywam bio-oil. Pomógł mi na rozstepy po poprzednich ciążach, i teraz nic nowego sie nie zrobilo, a uzywalam bardzo nieregularnie :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry