reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Bio-oil jest dobry, uelastycznia skórę. .. ale tak naprawdę znam dziewczyny, które nie smarowaly niczym i nic się nie pojawiło (jak np u mnie - nawet balsamu nie używam na brzuch) a znam takie,które najlepszych produktów używały i popękaly.... tu chyba geny mają największe znaczenie i kondycja skóry ogólnie... dużo trzeba pić bo to jest najlepszy nawilżacz dla całego organizmu :) myślę, że nawet jak się pojawia rozstępy to dobrze jest smarować czymś stricte na rozstępy juz powstałe to wtedy szybko zbledna i nie będą widoczne :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@majka23x coś z kolagenem powinno pomóc. Ale suma sumarum pociesze cię że zbledną i nie będzie ich widać. Ja mam na piersiach i udach i praktycznie ich nie widzę :) .

Mój mąż od niedzieli 4.12 ma wolne. Cały grudzień. Cieszyć się czy płakać? Na razie się cieszę :D .

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Jezeli chodzi o rozstepy. Jest to n8by uwarunkowane genetycznie. U mnie np pierwsza ciaza kilka rozstepow na cyckach . Druga ciaza kilka rozstepow na cyckach , posladkach I na udach . W tych dwoch pierwszych smarowalam sie na potege. I nawet dwa razy dziennie a i tak wylazly [emoji22]
W trzeciej ciazy stwierdzilam ze I tak juz mi nic nie pomoze I z lenistwa nie smarowalam sie wogole I co ? W tej ciazy nie wylazl ani jeden nowy. Tamte juz ledwo widoczne takze jest git [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W koncu posprzatane!!! Tomwk bardzo duzo zrobil, sam zaczal sprzatac, wszystko lsni i pachnie swiezoscia :) a ja nadal taki apetyt mam, ze jem jem i jem, masakra jakas....ale co tam, na wadze tylko 60 dag przez dwa tygodnie na plusie hehe
@Ola0303 a moj podczas sprzatania sie obudzil i zaczal wypychac co popadnie :D
 
@majka23x ja smaruje sie od samego poczatku jak tylko lekarz potwierdzil ciaze. Na poczatek serum na biust z Lirene i serum do ciala z Lirene. Potem zakupialam z Perfekty maslo do Ciala i Bio oil i tak na przemian dzień w dzien do tej pory. A w trakcie tez kupilam oliwke w zelu z Bielendy ale mi smierdzi i nie lubie jej. Skora wydawala sie nawilzona i tak sie cieszylam ze nie mam rozstepow do czasu :( pod koniec 8 miesiaca sie zaczelo....najpierw na piersiach ta fioletowe niektore sie zrobily jasne i juz sa blizny.. potem brzuch i boczki tez ucierpialy. Poki co fioletowe i widoczne. Az sie boje jak to bedzie po porodzie z nimi. Oby byly jasne i nie widoczne az tak:) takze ja bede miala paniatke po Franiu :)

@Luxuorius ja dopiero bede sie zabierala za sprzatanie :) i siostra bedzie mi pomagala :) bo dosc szybko sie juz mecze..:) a co do wagi to ja ostatnio na wizycie tylko 200g przez tydzien i ciekawe co jutro pokaze;) ale pod koniec ciazy nawet waga moze spasc do 1.5 kg :)
 
Ja juz odpuscilam sprzątanie typu odkurzanie. Jedynie wytre szafki, wstawię naczynia do zmywarki, pranie do pralki. Ogólnie mamy zawsze ogarnięte ale ciezsze prace robi już prawie maz.
Ja właśnie robie sobie ostania manicure czerwony, od następnego razu juz bezbarwny będzie leciał :) jutro idę na spotkanie z koleżanką, która zaszła w ten sam dzień w ciążę co ja i rodzimy w tym samym szpitalu wiec to nas zbliżyło. Spotykamy się tak co jakiś czas w czekoladowej i siedzimy po 5 godzin i sobie zremy [emoji1][emoji1][emoji1] jutro już ostatni raz przed porodem :) :)
Zapisałam się już w szpitalu na cc, właśnie ogarnęłam dokumenty. Jestem gotowa. Musimy tylko monitor oddechu zamontować w końcu w łóżeczku i musze wysterylizowac laktator. W poniedziałek ostatnia wizyta u hematologa, ostatnie dokumenty no i co... I czekamy. Niesamowite jak to zlecialo... 9 miesiąc miał się tak podobno ciągnąć a ja codziennie jestem w szoku,że kolejny dzień zlecial! Mam też wrażenie, że jakoś lepiej się czuje. Dalej mi ciężko ale mam jakiś taki spokój psychiczny. Taki cudowny zen. Juz przestałam się bać, teraz czekam... I nie mogę się doczekać [emoji7]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ola0303 ja tez sie smaruje od poczatku trzeciego miesiaca, a zaczelam tyc dopiero od siodmego i dupa... Chyba trzeba zrobic tak jak @joshi i olac sprawe :) ja sie zastanawiam czy juz nie kupic jakiegos i nie zaczac wcierac na te powstale... Bo chyba mozna w ciazy? Musze poczytac o bio-oilu. A jakbyscie mialy jeszcze jakies pomysly to piszcie :) za godzinke wizyta!
 
reklama
Ja spowrotem zaczęłam sprzątać hehe :D a takto sprzątał mąż. Ooo też muszę wyparzyć laktator i inne pierdółki typu szczoteczka na palec szczotka do włosów itp
Kurcze jednak jeszcze nie gotowa jestem na tę Lilkę ;) .

Czarownica zeżarłabym coś słodkiego.. jakieś ciacho. Tiramisu najchętniej. Mmmm

A w niedzielę zamawiam pizze ;) .
♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Do góry