reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

@Lux też tak właśnie jak przeczytałam u Ciebie o tym gbs to jakoś późno zleciła Ci to ? Ja miałam prawie 2tc temu robione, a te nasze terminy tak całkiem blisko siebie.

@joshi mam to samo, w ciągu dnia jeszcze jakoś omijam łazienkę, ale w nocy to mogłabym zasnąć na kiblu i to byłoby chyba najwygodniejsze rozwiązanie ;)

Edit : i te pączki... [emoji7][emoji7]
 
reklama
@majka23x współczuję bóli choć dałabyś mi trochę ich coo to przynajmniej nadzieja na rychły poród by była ;)
Aha i piękne malpki stawiasz przed nickami. Aż przyjemnie się czyta teraz ten wątek :*
Dziękuję wszystkim którzy tak pięknie małpkują! Naprawdę robi to wielką różnicę :)

Dziś grudzień, ludzie już dzwonią czy jeszcze chodzę z brzuchem.. jeszcze mnie to nie wkurza..

Mamy śnieg :) ale się topi :/

@joshi mnie też spojenie boli najgorzej po leżeniu i wstawaniu. Jak chodzę to mniej. Daj pączka ejj ;) a sen noo. Powiem tylko że my wszystkie nie możemy się doczekać twojego porodu :)

Nie wysypiam się ostatnio i chodzę zmęczona.

Lilka się obudziła ooo

Iza trzymam kciuki za wyjście

@Luxurious widziałaś nowy wątek z regulaminem? Jesteś naszym modem na grudniowkach. Masz coś do dodania?





♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
widzialam :) przeczytalam, nie mam nic do dodania, niech bedzie jak jest :)

Lenam-oby szybko u Cb sie ruszylo, bo pewnie mega ciezko juz co?
Ola-no ja myslalam, ze wczoraj mi pobierze, ale nie, twierdzi, ze za dwa tygodnie, gorzej jak urodze do tego czasu hehe :D wtedy antybiotyk zapobiegawczo dadza w szpitalu i juz :)
Noemi a teraz sie ja czujesz?
Ana ana-sama jestem zdziwiona, ale ona mowi, ze to ma byc niby na sam koniec ciazy...taaaa tylko kiedy ja to potem odbiore jesli np po usg urodze? Musze z nia to jakos ustalic

Bylam w Zusie i wiecie co? Byla dziewczyna, ktora przyjechala dac wyjasnienie odnosnie kontroli...ciezarna rzecz jasna, macie jeszcze jakies kontrole na tym etapie? Ja nie mialam zadnej do tej pory i obym juz nie miala :)
Jak z ruchami dzieci dzis? Moj nad ranem dal czadu i w Zusie troche pokopal i cisza :) ide zjesc ciasto to moze hrabia sie ruszy :)
 
@Luxuorius a dziękuje, delikatnie mnie zaczyna pobolewać brzuch, ale to nic w porównaniu z tym co wczoraj.. chwyciło, dłuższą chwilę bolało, przeszło, poleciałam na kibelek i potem znów to samo, chwila i przeszło.. i od rana nic się nie działo. Teraz delikatne pobolewania jakie już miałam nieraz.

Co do gbsa ja w ogóle nie miałam pobieranego, ani w tamtej ciąży ani w tej..
 
@Luxuorius a dziękuje, delikatnie mnie zaczyna pobolewać brzuch, ale to nic w porównaniu z tym co wczoraj.. chwyciło, dłuższą chwilę bolało, przeszło, poleciałam na kibelek i potem znów to samo, chwila i przeszło.. i od rana nic się nie działo. Teraz delikatne pobolewania jakie już miałam nieraz.

Co do gbsa ja w ogóle nie miałam pobieranego, ani w tamtej ciąży ani w tej..
no to ciekawe czy sie zaczyna czy nie :) a lekarz nic nie wspominal o pobraniu na paciorkowca?
 
Dzień dobry mamy, spanie na raty. 4 - 9 przerwa w spaniu. Nastrój słaby, bo Jaś nie chce się rodzić, a ja mam ciary na myśl o wywoływaniu. Oby dziś lub jutro wydarzył się cud. Spokojnego dnia wszystkim.
@lookata jeszcze raz gratulujè pièknej córeczki.
Trzymamy za Was kciuki! :) Ja też odliczam już dni do terminu, bo teoretycznie mam na środę, ale póki co cisza na morzu i też szaleję na myśl o wywoływaniu. Tego się boję chyba najbardziej na świecie...
 
reklama
Do góry