reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dzien dobry :)
Ufff jakos mi lepiej dzisiaj! Oby to nie bylo tylko chwilowe ;-)
Plan na dzis to ostatnia juz Jasiowa pralka i spakowanie toreb do szpitala. Pokoik praktycznie gotowy wiec sie pozniej pochwale fotkami :)

Tez mam wrazenie, ze u nas moj Luby jest bardziej gotowy niz ja. On sie bardzo cieszy i tryska pozytywna energia a ja... wiadomo ;)

Milego dzionka Brzuchatki!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Hej
A mnie wczoraj ogarnela panika porodowa ... Jak ja urodze ? Do tej pory staralam sie o tym wszystkim nie myslec.... Dpbrze, ze sama nie bede ma tej porodowce ...
U nas juz tez prawie wszystko gotowe wczoraj ostatnie pralki zrobilam i schnie wszystko. Dokupilam tylko rzeczy ktorych mi brakowalo dla malutkiej i jestesmy gotowi na wszystko.

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Kurcze a ja wciąż nie spakowana ani nic. Może za tydzień dwa się zbiorę
Ja tez mam totalny brak weny do pakowania, ale w piatek kupilam pizamy i dzisiaj cos mnie tknelo, wiec wole to juz miec za soba ;) Jedynie nie wiem co i w jakiej ilosci dla Malego spakowac..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Do góry