reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Mnie tam koleżanki, które nie były w ciąży, a sie wypowiadają nie przeszkadzają za bardzo. Moze dlatego, ze nie wygadują głupot tylko opowiadają sytuacje z życia ich najbliższych, albo po prostu sie interesują zagadnieniem i pozyskują wiedzę z wiarygodnych źródeł. Ewentualnie wyrażają swoją opinie, która kształtuje sie pod wpływem ich doświadczeń. Mogą ja oczywiście zweryfikować pózniej, ale każda ciąża i każde dziecko jest inne wiec tak naprawde w tej sytuacji nie da sie na własnych doświadczeniach przerobić wszystkiego [emoji6]
Wiedzę można pozyskiwać nie tylko przez praktykę (całe studia przyswajamy ja teoretycznie i wykorzystujemy dopiero w pracy, wiec jak jestesmy nowymi pracownikami to wcale nie znaczy, ze sie na niczym nie znamy - przynajmniej u nas w firmie tak podchodzą i wręcz doceniają świeże spojrzenie [emoji6]).



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi bardziej chodziło o "złote rady" osób, które coś kiedyś usłyszały albo powielanie stereotypów. Każde nowe spojrzenie jest w porządku, ale w momencie kiedy dana osoba wie o czym mówi.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku, jaka kruszynka! Ale swoją wagę podwoił od narodzin :) Czy Magda wciąż wynajmuje sobie lokum przy szpitalu? Szkoda, że tacy rodzice nie mogą liczyć na rozsądne wsparcie finansowe w takich sytuacjach...
Udało się nam znaleźć pokój w Opolu dla Madzi za rozsądną cenę[emoji4] [emoji254]
 
reklama
Lux, wizualizuj! [emoji38][emoji38] Ja zwizualizowalam sobie coreczke, to ze bedzie zdrowa, cc (juz o tym kiedys pisalam. Nie oceniajcie prosze) a teraz wizualizuje karmienie cycem i choćby nie wiem co to Hanka będzie jadla moje mleko! Po prostu ja wiem,ze tak będzie i nie biorę innej opcji pod uwagę. A wiesz jakie mialam przeszkody zdrowotne.. A ty urodzisz sn tylko przestań gadać głupoty! :) :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry