reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Już dobiegłam... ale musisz się ogarnąć, kobieto! :D Jeszcze kilka takich tekstów, a wezmę walizkę i już wyruszę do tego Miastka na porodówkę, haha!
Walizka to już powinna być w szpitalnym schowku :D Bo z emocji to jeszcze zapomnisz :D
Ale na serio ja robię pranie i jakby mnie chwycili to z wywaloną cipką i dojcami po oddziale będę biegać :D
 
Ania, rozmawiałam dziś o tym z endo. Nasze dzieci pewnie dostaną skierowanie na dodatkowe badania po kilku tyg. od narodzin. Nie odziedziczą po nas tarczycy. Zobaczysz ;)


Lisia, wariowało tsh? Ważne, że wyniki się unormowały i jest ok. U mnie głównie tsh, ft4 dość ładnie :)

Tak TSH podskoczyło do 4 koło 15 tygodnia, a potem po lekach sie unormowalo. FT3 i FT4 w górnych normach, żadnych antygenów nie wykryto.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Bo wiesz, teściowa to dama dworu, Wielka żona wiceburmistrza....
Zał mi było przez 1,5 roku. A teraz? Trudno trzeba to przecierpiec i zając się swoją powiększającą się rodziną :)
Może jak ją zignorujecie to wreszcie doceni to co ma... chociaż i tak od zawsze były, są i będą ludzie i parapety. Dobrze, że masz takie rozsądne podejście do sprawy. Nie ma co sobie nerwów psuć przez babsztyla.
 
Mnie tam koleżanki, które nie były w ciąży, a sie wypowiadają nie przeszkadzają za bardzo. Moze dlatego, ze nie wygadują głupot tylko opowiadają sytuacje z życia ich najbliższych, albo po prostu sie interesują zagadnieniem i pozyskują wiedzę z wiarygodnych źródeł. Ewentualnie wyrażają swoją opinie, która kształtuje sie pod wpływem ich doświadczeń. Mogą ja oczywiście zweryfikować pózniej, ale każda ciąża i każde dziecko jest inne wiec tak naprawde w tej sytuacji nie da sie na własnych doświadczeniach przerobić wszystkiego [emoji6]
Wiedzę można pozyskiwać nie tylko przez praktykę (całe studia przyswajamy ja teoretycznie i wykorzystujemy dopiero w pracy, wiec jak jestesmy nowymi pracownikami to wcale nie znaczy, ze sie na niczym nie znamy - przynajmniej u nas w firmie tak podchodzą i wręcz doceniają świeże spojrzenie [emoji6]).



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry