reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Jadwiga błagam o litosc... takie pyszne smakołyki z rana :) a mialam od dzisiaj przejsc na diete.

Kurcze jak do tej pory przytylam 11 kg i ostatnimi czasy w 4 tyg od wizyty do wizyty przybieram przeważnie po 3 kg to znaczy że ja teraz jeszcze przytyje 6 kg conajmniej? Matko boska to ja się będę turlac
 
reklama
Ja nie mam zadnej paniki po porodzie Olgi. Dawno jestem przygotowana. Czekam tylkk na przelew zeby kupic ostatnie rzeczy i paczke z Polski z dodatkowymi ciuszkami:)

Nie mam problemu z podniesieniem sie z zadnej pozycji. Bardzo motywujacy jest placz/krzyk syna. W sekunde przemiwszczam sie z miejsca na miejsce. Młody pilnuje zebym miala trening :D dodam ze przytylam 14 kg :D

Jak co noc wstalam okryc małego w łóżeczku i sie wysikac i po spaniu. Malutka tanczy w brzuszku. Zawsze budzi sie ze mna. Dobry dzieciak. Zasypia jak ja spie i nie kopie. Daje sie matce wyspać..ciekawe jaka bedzie po porodzie . nie moge jej sie doczekac :)


ja tez czekam na malego, wyobrazam sobie jaki bedzie, do kogo bedzie podobny, jakie bedzie miec wloski, jakie bedzie miec oczka, usteczka, nosek...taki moj bedzie, taki kochaniutki ♥
 
Tez różnie z tym bywa. Pytałam moja mamę jak było u niej, bo wielu lekarzy twierdzi, ze to jaki masz poród dziedziczy sie po matkach wlasnie (w UK mojej szwagierce kazali w szpitalu zrobić wywiad w tym kierunku to ja z ciekawości tez zrobiłam). U mojej mamy pierwsze dziecko, czyli ja 2h, drugie dziecko jeszcze szybciej. Oba porodu bardzo lekkie [emoji6] pozostaje miec nadzieje, ze to jednak po niej odziedziczyłam [emoji12]
Moja siostra rodziła po 3 h, ja z dwiema innymi ponad 12h. Moja mama szybkie porody.
życzę ci żebyś miała szybko i lekko ale wiekszy procent pierworodek jednak rodzi dłużej więc nastaw się na te drugą opcję. Najwyżej się pozytywnie zaskoczysz ;) Jak znajdę info to wkleję wypowiedź położnej nt tego co się dzieje z szyjką podczas porodu

Dzień dobry?
Niewyspanam głowa mnie cmi gardło boli ehh
 
Lux ha ha ha standard. Zawsze najwiecej do powiedzenia na temat ciazy czy dzieci mają osoby, które nigdy w ciazy nie były :) olac to, damy sobie rade same.
no i przeciez ona sa ekspertkami co nie :D hehe jeszcze dojdzie do tego, ze uwaga-beda mnie pouczac jak mam dziecko kapac i trzymac albo jak wozek prowadzic haha :D nienawidze takich czlowiekow i eliminuje je z mojego otoczenia
 
Moja siostra rodziła po 3 h, ja z dwiema innymi ponad 12h. Moja mama szybkie porody.
życzę ci żebyś miała szybko i lekko ale wiekszy procent pierworodek jednak rodzi dłużej więc nastaw się na te drugą opcję. Najwyżej się pozytywnie zaskoczysz ;) Jak znajdę info to wkleję wypowiedź położnej nt tego co się dzieje z szyjką podczas porodu

Dzień dobry?
Niewyspanam głowa mnie cmi gardło boli ehh
wstyd sie przyznac, ale spalam do 9-30 :D rano przebudzilam sie jak Tomek jechal do pracy
 
reklama
Tez różnie z tym bywa. Pytałam moja mamę jak było u niej, bo wielu lekarzy twierdzi, ze to jaki masz poród dziedziczy sie po matkach wlasnie (w UK mojej szwagierce kazali w szpitalu zrobić wywiad w tym kierunku to ja z ciekawości tez zrobiłam). U mojej mamy pierwsze dziecko, czyli ja 2h, drugie dziecko jeszcze szybciej. Oba porodu bardzo lekkie [emoji6] pozostaje miec nadzieje, ze to jednak po niej odziedziczyłam [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to zazdroszczę z tym porodem. U mojej mamy pierwszy poród ze mną dosyć ciężki 12h. Kolejne już łatwiejsze. Jednak nie wszystko zgadza się w naszych ciązach, bo o ile obie mało przytyłyśmy i późno brzuch było widać, to ja np. nie mam rozstępów, a moja mama miała już na początku i ja generalnie gorsze samopoczucie na początku ciąży, a moja mama nie, więc jest jeszcze szansa, że łatwiejszy będę miała poród niż mama[emoji6] Nawet mój mąż mówi, że coś czuje, że Młody wyskoczy że mnie jak z procy i będę miała szybki poród[emoji23] oby był dobrym prorokiem[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry