reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dolaczam sie do pytania, tez ostatnio przegladalam kosmetyki w rossmanie i sie nad tym zastanawialam. Tylko na oiltanum chyba byla taka informacja. Nie wiem jak johnson, ale wrzucalyscie kiedys zeby go nie kupowac o ile dobrze pamietam
Ja zawsze sprawdzam wszystko na blogu "sroka o"
I tak moj wybor padl na lidlowskie cien aczkolwiek babydream tez maja super opinie ;) kupilam poki co na probe bo nie wiadomo co maluszkowi przypasuje nie chce od razu uzywac emolientow bo dla mnie to sa kosmetyki do cery atopowej i boje sie, ze przez glupote zrobie wiecej szkody niz pozytku
Jak nie beda dawac rady to bede szukac dalej innych a te zuzyje na siebie ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Bardzo dobre składowo są kosmetyki dermedic. Kiedyś byłam przedstawicielka tej firmy i niejedna koleżanka testowała i każda mowila,że są super. No I bez parafiny w większości. A najgorsze to Nivea, chyba Johnson tez słaby skład....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dolaczam sie do pytania, tez ostatnio przegladalam kosmetyki w rossmanie i sie nad tym zastanawialam. Tylko na oiltanum chyba byla taka informacja. Nie wiem jak johnson, ale wrzucalyscie kiedys zeby go nie kupowac o ile dobrze pamietam
Johnsona nie radze, hipp od 1 dnia, nivea po 1 miesiacu, a babdream wlasnie nie jestem pewna bo na tych co ja kupilam nie ma info

1475498552006.jpg


To moje zdobycze dzis (balsam na noc, puder, krem do buzi na wiatr, taki plyn do mycia ciala i włosów).

Kupilam tez w aptece termometr, nie trzeba dotykac nim czola zeby zmierzyć temperature, i mpzna mierzyc nim temperature otoczenia, mleka w butelce, wody w wanience ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475498552006.jpg
    1475498552006.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 222
Do góry