reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja kupilam zwykly termometr z miekka koncowka z rossmana i nim zamierzam tez sprawdzac wode w wanience aczkolwiek pewnie bede kapac na oko ...

P.S. wspomnialam lubemu ze mam ochote na shake waniliowego z maka myslicie ze sie domysli zeby po pracy mi go kupic [emoji14] ?

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Dajecie do myslenia z tymi kosmetykami dla malucha z Rossmann. Jakos zawsze chodze do dm i tam właśnie z Bübchen kupuje ale chyba.kupie takie na wyprobowanie. Moj synek tylko wlasnie te z bubchen moze inne strasznie mu skórkę podrazniaja ale chyba sie skusze :D

Eli mozesz rzucic okiem na takie nosidlo. Jak myslisz nadalo by sie czy lepiej nie probowac?
1475499554945.png



 

Załączniki

  • 1475499554945.png
    1475499554945.png
    64,4 KB · Wyświetleń: 226
Czarownica nadają się. Ja też zdecydowałam się na kosmetyki z babydream. Mam tylko nadzieje ze mój synek okaże się łaskawy dla rodzicow i nie bedzie mial żadnych alergii na kosmetyki, pieluszki i w ogole
 
Dajecie do myslenia z tymi kosmetykami dla malucha z Rossmann. Jakos zawsze chodze do dm i tam właśnie z Bübchen kupuje ale chyba.kupie takie na wyprobowanie. Moj synek tylko wlasnie te z bubchen moze inne strasznie mu skórkę podrazniaja ale chyba sie skusze :D

Eli mozesz rzucic okiem na takie nosidlo. Jak myslisz nadalo by sie czy lepiej nie probowac?Zobacz załącznik 776284


Fajne nosidlo ;)

Ja tez nigdy nie probowalam tych produktów z babydream ale mowie a sprobuje ;) nie byly drogie, a nawet ekspedientka mowila ze ludzie spbie chwala bo ma krotki i naturalny sklad.. Patrzylam tez na hipp, ale mi potwornie smierdzial, nie lubie tego zapachu :/
A puder z babydream kupilam tylko ze wzgledu na to ze jak sie skonczy to nasypie tam mączkę ziemniaczana [emoji16]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupilam zwykly termometr z miekka koncowka z rossmana i nim zamierzam tez sprawdzac wode w wanience aczkolwiek pewnie bede kapac na oko ...

P.S. wspomnialam lubemu ze mam ochote na shake waniliowego z maka myslicie ze sie domysli zeby po pracy mi go kupic [emoji14] ?

thgfflw1k3inkyc3.png
Moze i sie domysli, ale dla pewnosci zadzwon do niego i powiedz, ze ma Ci go po prosty kupic, inaczej mozesz sie rozczarowac, to tylko facet [emoji23]
 
Ja kupilam zwykly termometr z miekka koncowka z rossmana i nim zamierzam tez sprawdzac wode w wanience aczkolwiek pewnie bede kapac na oko ...

P.S. wspomnialam lubemu ze mam ochote na shake waniliowego z maka myslicie ze sie domysli zeby po pracy mi go kupic [emoji14] ?

thgfflw1k3inkyc3.png
No my kiedyś taki kupilismy to nie mierzyl temperatury jak powinien a i za dlugo trzeba bhlo trzymac, a to problem przy takim maluchu. Potem kupilismy taki na podczerwien ale spadl i przestał wskazywac dobrą temp, tzn za kazdym przylozeniem pokazywal co chcial [emoji16]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Izulqa ja właśnie z tego samegoo powodu zrezygnowałam z kosmetyków Hipp. Poszłam do rossmana z mysla że właśnie je kupię Ale ten dziwny zapach. Jakoś nie wyobrażałam sobie zeby mój Franio tak pachnial i zebym musiala go wachac :) kobietki a jak często Kapie się bobaska? Codziennie, co drugi dzien ? No nie wiem
 
Izulqa ja właśnie z tego samegoo powodu zrezygnowałam z kosmetyków Hipp. Poszłam do rossmana z mysla że właśnie je kupię Ale ten dziwny zapach. Jakoś nie wyobrażałam sobie zeby mój Franio tak pachnial i zebym musiala go wachac :) kobietki a jak często Kapie się bobaska? Codziennie, co drugi dzien ? No nie wiem

Na szkole rodzenia mówili mi ze sa dwie opcje, albo codziennie albo co drugi dzien i obie sa prawidłowe [emoji846] do wyboru rodziców [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Izulqa ja właśnie z tego samegoo powodu zrezygnowałam z kosmetyków Hipp. Poszłam do rossmana z mysla że właśnie je kupię Ale ten dziwny zapach. Jakoś nie wyobrażałam sobie zeby mój Franio tak pachnial i zebym musiala go wachac :) kobietki a jak często Kapie się bobaska? Codziennie, co drugi dzien ? No nie wiem
No dziwny zapach, no nie ? Ja tez wlasnie chcialam ten hipp, dobrze ze powachalam bo bym to wyrzucila bo nie dalabym rady tego wachac na codzien [emoji4]

A to różnie, jak bylo cieplo i male sie pocily to codziennie (przez lato nawet czasem 2 razy jak byly upaly, albo sama pupe pod kranem po kupie bo przy wysokich temperaturach strasznie sie odparzaly),
A w zimie raczej co drugi dzien kapalam, obmylam tylko gazikami i letnia woda przed spaniem ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry