reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Sam fakt że ten temat wywołuje takie u was emocje oznacza że kamera się kręci.
Zakończenie będzie wiemy jakie. No ale do tego potrzeba wkurzyć lud.

Tymczasem w zachodniej Europie protesty w sprawach ważniejszych od których posypie nam się rolnictwo

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Sam fakt że ten temat wywołuje takie u was emocje oznacza że kamera się kręci.
Zakończenie będzie wiemy jakie. No ale do tego potrzeba wkurzyć lud.

Tymczasem w zachodniej Europie protesty w sprawach ważniejszych od których posypie nam się rolnictwo

cb7wugpju04jz4q8.png
Emocje wywołuje nie protest, a fakt, że ktoś chce za mnie decydować :)
A rolnictwo oczywiście ważna kwestia, ale na chwilę obecną ważniejsze jest dla mnie moje ciało :)
Moje poglądy pokrywają się z Waszymi, dotychczasowe prawo bylo najlepszym rozwiązaniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Oj dziewczyny to jest ciężki temat. Drażni mnie tylko fakt, że politycy chcą decydowac za nas w tak ważnych sprawach. W ogóle nie powinno byc tego tematu, czemu to ma sluzyc. Nie usunelabym zdrowej ciazy nigdy, ale nie mogłabym patrzeć na cierpienie swojego dziecka. Nie przezylabym tego.
A jaki mają wybór ci politycy? Przecież to nie oni se złożyli projekt w sejmie. A tak to przedstawiają media.

Albo mogą powkurzać lud zrobić afere pod hasłem aborcja i wykorzystując szum medialny po cichu przepchnac ustawy które nie zostaną zapamiętane przez większość narodu a na końcu ulec naciskom społecznym i powiedzieć "okej okej zostawiamy tak jak jest "

Albo afery nie kręcić i mieć na głowie swój elektorat rolniczy i do tego jeszcze kościół.

Ten temat od zawsze był tematem zastępczym i wypływał akurat wtedy jak coś ważnego się działo na innym polu.

Dla mnie to jest od początku do końca wyreżyserowany spektakl z dawno już napisanym zakończeniem. Ja.w.tej szopce udziału brać nie będę.

Ale.. rozumiem potrzebę sprzeciwu. Jeśli ktoś takową ma to do boju ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dokladnie.
Powinno zostac jak bylo.
W UK mozna usunac w kazdym przypadku i to nawet w dosc poznym okresie bo bodajze do 16 (!!!) tygodnia. Sa specjalne "kliniki" aborcyjne, jedna z nich jest obok mojej przychodni (oczywiscie wszystko pokrywa odpowiednik nfz). Krew mnie zalewa, jak widze kolejke nastolatek, ktore zapomnialy o zabezpieczeniu i ida pozbyc sie problemu. Tak samo irytowaly mnie pytania od lekarza na poczatku ciazy czy napewno chce urodzic czy moze aborcja?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
:( nie pojme jak mozna traktowac aborcje jako spozniona antykoncepcje :( przykre, ze tam to sie tak dzieje tasmowo
 
A jaki mają wybór ci politycy? Przecież to nie oni se złożyli projekt w sejmie. A tak to przedstawiają media.

Albo mogą powkurzać lud zrobić afere pod hasłem aborcja i wykorzystując szum medialny po cichu przepchnac ustawy które nie zostaną zapamiętane przez większość narodu a na końcu ulec naciskom społecznym i powiedzieć "okej okej zostawiamy tak jak jest "

Albo afery nie kręcić i mieć na głowie swój elektorat rolniczy i do tego jeszcze kościół.

Ten temat od zawsze był tematem zastępczym i wypływał akurat wtedy jak coś ważnego się działo na innym polu.

Dla mnie to jest od początku do końca wyreżyserowany spektakl z dawno już napisanym zakończeniem. Ja.w.tej szopce udziału brać nie będę.

Ale.. rozumiem potrzebę sprzeciwu. Jeśli ktoś takową ma to do boju ;)

cb7wugpju04jz4q8.png

TTIP, CETA... można to przepchnąć kiedy oczy całego kraju sa skierowane w innym kierunku [emoji846] to co sie dzieje teraz na ulicach to czysty populizm


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest jeszcze druga strona medalu w tym proteście. Większość manifestacji organizowane jest przez organizacje pro-choice czyli właśnie te traktujące aborcje jako antykoncepcje i które większość kobitek z poglądami jak wasze tak przerażają na Zachodzie.

Tak jak mówiłam. . 50 odcieni szarości :/

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Widze trudny temat na tapecie... Ja ogolnie jestem anty PiS. Powinni zostawic ta ustawe tak jak jest. Niech kazda kobieta postapi zgodnie ze swoim sumieniem. I tak wszyscy na koniec naszego zycia będziemy sądzeni osobno.

Powiem Wam szczerze ze raz ktos wrzucil na fb widok dziecka usunietego w powiedzmy 16 tyg? Nie pamietam dokladnie. Do tej pory mam ten obraz przed oczami. Jezuuuu to bylo straszne. Tak samo jak opis aborcji. Nie bede sie rozpisywac ale to horror. Nie moglabym za cholerę tego.zrobic.

Janjuz pierwsze danie mam ugotowane. Zupka krem z brokuł i maaaasa pietruszki w srodku. Zaraz robie kotlety i frytki a dla mnie.buraczki mniammm.

Bylismy na spacerku z synkiem. Teraz go uspilam, chwilkę odpoczne i biore sie dalej. Pranie czeka na mnie do powieszenia obiad do zrobienia. No a jutro wizyta ciekawe czy zrobi mi usg. Jestem ciekawa czy mala sie przekrecila i czy zeszla nizej.

Lux Rozalka w 29 pkus 6 miala 1600 g.

Majka zobaczysz tak sie szykujemy na wczwsniejszy poro a jeszcze może sie okazac zw przenosimy :D juz slyszalam o takich przypadkach ze dziewczyny z duzym rozwarciem i praktycznie bez szyjki mialy porod po terminie wywolywany. Oczywiscie nie życzę tego nikomu ale z tym tez trzeba sie liczyć:)


 
reklama
Do góry