reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Zrobiłam sok z aronii i jest cierpki o co cho? Zq mało cukru? Pomocy to mój pierwszy raz

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ale dzisiaj brzydko i deszczowo, idealny dzień na siedzenie w domu i ogarnianie co się da;) Szkoda że w międzyczasie tam gdzie jest córka a mnie nie ma generuje się większy bałagan.
Zrobiłam zakupy na allegro, bardzo podstawowe typu wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe etc a i tak wyszło 200 zł. Na szczęście znalazłam 1 sprzedawcę który miał wszystko co mnie interesuje, za to nie miał ani pieluszek bambusowych ani muślinowych, nad którymi się wahałam więc kilkadziesiąt złotych w kieszeni a pewnie i tak okazałyby się zbędne;) Może jeszcze wpadną mi w ręce gdzieś przy okazji to wezmę, ale to taka typowa zachcianka bez której spokojnie się obejdę, podobnie jak nowy kocyk - jeśli w jakimś się zakocham to kupię ale musu nie ma.
 
Hej Mamuśki! Byłam dzisiaj na zakupach w rossmannie i kupiłam trochę kosmetyków dla Hanki. Nie znalazłam tylko informacji czy kosmetyki babydream nadają się od 1 dnia życia. Wiecie coś na ten temat?
1475497815721.jpg


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475497815721.jpg
    1475497815721.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 249
Hej Mamuśki! Byłam dzisiaj na zakupach w rossmannie i kupiłam trochę kosmetyków dla Hanki. Nie znalazłam tylko informacji czy kosmetyki babydream nadają się od 1 dnia życia. Wiecie coś na ten temat?Zobacz załącznik 776278

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Dolaczam sie do pytania, tez ostatnio przegladalam kosmetyki w rossmanie i sie nad tym zastanawialam. Tylko na oiltanum chyba byla taka informacja. Nie wiem jak johnson, ale wrzucalyscie kiedys zeby go nie kupowac o ile dobrze pamietam
 
Na brzuszku to chyba jak kikut pępowiny odpadnie i sie zagoi wszystko.

Do kąpieli jest wlasnie duzo rozwiązań i sama sie zastanawiam, bo sa te foteliki do kapania, albo wanienki z ikei z takim spodem antypoślizgowym. Juz sama sie gubię co lepsze...

1475428820-50cnfm.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dawalam zawsze tetre na dno wanienki i opieralam córki na mojej rece a druga reka mylam. Nie slizgaly sie ;) Przy Olivii na poczatku mialam ta gabkebgaka duza, ale nie byla praktyczna i ją wywalilam :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiłam sok z aronii i jest cierpki o co cho? Zq mało cukru? Pomocy to mój pierwszy raz

cb7wugpju04jz4q8.png
Aronia taka jest ;) sok jest cierpki, ale nie powinien byc mocno cierpki. Powinno sie aronie mrozic jakis czas przed zaprawianiem, wtedy traci sie ta cierpkosc i goryczka.
Maluszka można kłaść na brzuszku, nawet wskazane, bo dobre dla bioderek. Trzeba tylko mieć wtedy dziecko cały czas na oku.


Mam coś takiego i ze starszym synkiem kompletnie się nie sprawdziło. Myślę, że to kwestia budowy dziecka. Mój mały szczuplak od urodzenia zjeżdżał na dół. Próbowałam tego użyć kilka razy, ale tylko się nastresowałam, że mi się albo dziecko utopi, albo sobie wyrwie ręce ze stawów. Na szczęście przeważnie to mój D kąpie małego i on bez problemu radził sobie bez tego leżaczka w samej wanience.


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry