reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dobra cofam to co powiedzialam ze nie boli mnie brzuch. Rozbolalo mnie mocno podbrzusze az do kręgosłupa. Ide wziasc magnze i jak sie nie poprawi to po meza dzwonie. Wiedzialam kurde ze tak bedzie jak sama w domu jestem z dzieckiem. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe i zaraz przejdzie.


Lola jak tam? Rusza sie maluch?


Aneta ty moze sie po prostu z domu nie ruszaj ;)
A ja wlasnie obiadek zjadlam dzisiaj ryz z curry i kurkuma, piers z kuciaka ala schabowy i fasolka w sosiku octowo musztardowo czosnkowym
Pycha bylo

 
reklama
nie wiem jak to bedzie, ona nie pomyslala w ogole, czy ja dam rade, najwyzej na ostatnia chwile zmienia chrzestna
Niech już zmieniają. Im prędzej im uświadomisz ryzyko tym lepiej.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Kurcze też chciałam kupić coś w tym smyku ale dzisiaj w ogóle się nie da wejsc na strone problemy techniczne. No i dupa, po zakupach.
Apropo dnia chlopaka, macie moze jakieś pomysły na prezent? Bo ja to w ogóle o tym zapomnialam
Nie obchodze takich świąt. Prezentem pewnie będą moje usługi seksualne [emoji23]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
nie nadrobie was poki co w calosci:(
Nie przejmuj sie rodzinka. My na nasz slub tez nie wszystkich zapraszaliśmy, bo np jedna z ciotek ma 9 dzieci.... A wesele robiliśmy skromne ok 70 osób wiec ta 9 stanowiłaby 1/7 gości [emoji12] oczywiście ciotka sie obraziła i nie przyszła, tylko jej maz przyszedł - chyba uznał, ze baba głupio robi sie, ze takie cyrki odstawia, bo właściwie żadnych dzieci nie zapraszaliśmy (zeby nie było u mnie w rodzinie jest taki zwyczaj i wszyscy zawsze zapraszają bez dzieci na wesele, zeby rodzice mogli sie spokojnie pobawić i nie pilnować pociech ciagle)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
my robilismy na 50 osob. kkucz doboru byl wedle naszego widzimisie. moj slub, moje wesele, ja place, ja zapraszam. do innych jak szlam zawsze dawalam dwa razy wiecej w koperte niz kosztuje gosc (to sie mniej wiecej wie) wiec nie mam wyrzutow ze kogos nie zaprosilam bo mu sie z koperty zwrocilo.
Ten listopad to jakis miesiąc miłości tak wychodzi [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dlatego marze zeby Zosia sie pod koniec listopada urodzila. no tak jakos bym chciala

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Mój mąż mnie zapytał w drugi dzień związku czy wyjdę za niego heh ale.na pierścionek czekałam jeszcze dwa lata potem ;)
Miał kupiony w grudniu i w lutym mieliśmy jechać do Pragi i tam miał się oświadczyć.. tak mówił.. ale w międzyczasie wyszedł nam Aruś i plany się pozmieniały.

cb7wugpju04jz4q8.png

O, to szybki jest, ale nie On jeden, mój też niedługo po naszym poznaniu się mówił, że On wie, że jestem tą jedyną i próbował wybadać czy ja myślę tak samo ;) 14 lutego mi się oświadczył i tak latka lecą:)

Męża mi do pracy na jedną noc zabrali :crazy: nie dość, że tylko na tydzień przyjechał to jeszcze w międzyczasie muszą po niego dzwonić, ech.. Synek u kolegi a ja odpoczywam samotnie, z niunią w brzuszku i z kotką, tyle mi pozostało ;)

Anetka i Lola poleżcie trochę, jak nic się nie zmieni i dalej będziecie miały obawy czy wszystko ok, to jedźcie na ip dla własnego spokoju
 
reklama
Do góry