reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
najbardziej nie lubię jak dzieciaki sypia haselkami rodziców.

chyba mozna karmić do 6 miesiąca ciąży, ale zawsze są wyjątki i nic sie nie dzieje.
A czemu tylko do 6msc? W sensie że potem skurcze wywoła? Raczej nie w zdrowo rozwijającej się ciąży.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja też :) ze szczęśliwym zakończeniem są najlepsze:)
My po 3 miesiącach znajomości się zaręczyliśmy:)
Mój mąż mnie zapytał w drugi dzień związku czy wyjdę za niego heh ale.na pierścionek czekałam jeszcze dwa lata potem ;)
Miał kupiony w grudniu i w lutym mieliśmy jechać do Pragi i tam miał się oświadczyć.. tak mówił.. ale w międzyczasie wyszedł nam Aruś i plany się pozmieniały.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Wszsytko czuje. Smyranie kopniaki a czasami tak sie przeciaga ze mam wrazenie ze mi brzucho peknie. A od dwoch dni nie czuje na cisku na spojenie tylko pod zebrami i sie zastanawiam czy mala.mi numeru nie wykrecila i zrobila fikolka i glowa jest na gorze. Okaze sie za tydz na usg. Mam nadzieje ze nie bo jak na dole ma nozki to ja sie nie pisze na sn :D


moj sie przemieszcza niemilosiernie, dlugi czas glowka byla po mojej prawej stronie, potem kilka dni po lewej (czulam po czkawce i tym gdzie nozkami uderzal) a teraz nie moge srajka zlokalizowac, bo czuje go WSZEDZIE :D
 
Słuchajcie brzuch mnie kluje jakby ktoś szpile wbijal, mały się nie rusza. Nie chcę panikować to chyba nie jest objaw odklejenie łożyska? Nie mogę chodzić....
Nawet leżenie małego nie rusza, może przyznał....
Nie posprzatalam łazienek, trudno nie będę się katować.
Ała chyba nospe wezmę :(
 
Słuchajcie brzuch mnie kluje jakby ktoś szpile wbijal, mały się nie rusza. Nie chcę panikować to chyba nie jest objaw odklejenie łożyska? Nie mogę chodzić....
Nawet leżenie małego nie rusza, może przyznał....
Nie posprzatalam łazienek, trudno nie będę się katować.
Ała chyba nospe wezmę :(
Weź nospę, zjedź coś i obserwuj ruchy. Jak ci bóle nie miną to ip. Lepiej pojechać i się uspokoić....
 
Dziewczyny super u Was też historie związkowe. Niektóre jak z filmu. [emoji173]

My właściwie nie mamy daty bycia razem i nigdy nie obchodziliśmy takiej rocznicy. Jak się poznaliśmy to oboje myśleliśmy, że tak się pospotykamy i to nic poważnego, bo ja wyprowadzałam się na studia do innego miasta, a on prowadził firmę w rodzinnym mieście, a związki na odległość to raczej nie dla nas. No, ale jak się uczepił to od 10 lat nie chce się odczepic[emoji23] a od roku jesteśmy po ślubie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Słuchajcie brzuch mnie kluje jakby ktoś szpile wbijal, mały się nie rusza. Nie chcę panikować to chyba nie jest objaw odklejenie łożyska? Nie mogę chodzić....
Nawet leżenie małego nie rusza, może przyznał....
Nie posprzatalam łazienek, trudno nie będę się katować.
Ała chyba nospe wezmę :(
a moze pojedziesz na ip co? niech lekarze Cie obejrza!!!!
 
Do góry