reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Juz sie boje co to bedzie jak zrobimy kacik dla malutkiej ... Czy znow jakiejs akcji nie bedzie dlatego tak to odwlekam bo luby juz od 2 mies mi mowi, ze trzeba sie za to zabrac ...
A jeszcze bardziej sie boje co to bedzie jak Emilka juz bedzie z nami ...

nic sie nie boj, skup sie na ciazy i mysl o porodzie, bo to juz tak blisko :)
 
reklama
Szczerze ja mam ja gdzies nie znam jej nie mam z nia kontaktu ale taka sieczke z mozgu dzieciakowi robi, ze az mi jej zal bo dziecko ma doslownie rozdwojenie jazni jak jest u nas dluzej to swiata poza mna nie widzi a jak tylko dluzej nas nie odwiedza to zaraz jakies glupie teksty i akcje robi ... Brak mi czasami slow na to wszystko a momentami sie zastanawiam czy to ze mna jest cos nie tak jeszcze rozumiem jak to ja bym rozwalila ich zwiazek ale oni rozstali sie 11 lat temu !!!

ta matka by chciala chyba, bys Ty czula sie winna, glupia kretynka z niej i tyle
 
Bo to nie jest po jej mysli ? Ja to mam wrazenie, ze ona caly czas go kocha (to byla jej pierwsza milosc)

Edit jak zaszlam w ciaze to na nastepnej wizycie mloda sie pytala czy to wpadka byla no skad u takiej malej dziewczynki taki tekst ?

najbardziej nie lubię jak dzieciaki sypia haselkami rodziców.

Przerwa będzie. Trzy szpitalne dni [emoji14]

cb7wugpju04jz4q8.png
chyba mozna karmić do 6 miesiąca ciąży, ale zawsze są wyjątki i nic sie nie dzieje.
 
A jeszcze wam sprzedam newsa, ze eks co jakis czas latala do mojej tesciowej sie wyzalic jak to im ciezko i jakiego zlego meza ma ... No rece mi opadly jak to uslyszalam na szczescie tesciowa oczy otworzyla jak sobie teraz machneli trzecie dziecko i sama stwierdzila, ze glupia byla ze az tak im pomagala.
Powiedzialam, ze w sumie tamta sie dobrze ustawila tez bym tak chciala miec dziecko i zeby wszyscy mi na to dziecko kase dawali i wszystko kupowali a ja bede sie nim tylko zajmowac (a nawet zajmowanie sie dziecmi jej nie wychodzi)

 
A jeszcze wam sprzedam newsa, ze eks co jakis czas latala do mojej tesciowej sie wyzalic jak to im ciezko i jakiego zlego meza ma ... No rece mi opadly jak to uslyszalam na szczescie tesciowa oczy otworzyla jak sobie teraz machneli trzecie dziecko i sama stwierdzila, ze glupia byla ze az tak im pomagala.
Powiedzialam, ze w sumie tamta sie dobrze ustawila tez bym tak chciala miec dziecko i zeby wszyscy mi na to dziecko kase dawali i wszystko kupowali a ja bede sie nim tylko zajmowac (a nawet zajmowanie sie dziecmi jej nie wychodzi)

no to ciekawa kto da temu dziecku, ktore sie urodzi, nie czaje laski
 
Szczerze ja mam ja gdzies nie znam jej nie mam z nia kontaktu ale taka sieczke z mozgu dzieciakowi robi, ze az mi jej zal bo dziecko ma doslownie rozdwojenie jazni jak jest u nas dluzej to swiata poza mna nie widzi a jak tylko dluzej nas nie odwiedza to zaraz jakies glupie teksty i akcje robi ... Brak mi czasami slow na to wszystko a momentami sie zastanawiam czy to ze mna jest cos nie tak jeszcze rozumiem jak to ja bym rozwalila ich zwiazek ale oni rozstali sie 11 lat temu !!!


No to mądra mamusia, faktycznie, tacy rodzice najbardziej mnie wkurzają właśnie bo dziecko samo z siebie na pewno by z takimi tekstami w życiu nie wyskoczyło, widać pod jak dużym wpływem matki jest i niszczy ją tylko, tyle zyskuje swoim idiotycznym zachowaniem. A z drugiej strony to ta babka niepoważna jakaś, tyle lat już nie są razem, Ona też ułożyła sobie życie, więc o co jej chodzi? W ogóle mieszanie dzieci w sprawy dorosłych to wielka głupota.
 
reklama
Do góry