reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

z tego co pamietam to powinna być przerwa. Wydaje mi sie, ze to ostatni dzwonek. Mleko dla dużego dziecka jest inne jak dla noworodka. Owszem najadloby sie, ale potrzebuje siary.
Chyba najlepiej zeby obie odpoczęło.
Przerwa będzie. Trzy szpitalne dni [emoji14]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Mój mi kiedyś powiedział, że mi 2 dzieci zrobił, żeby mi nie było tak łatwo odejść od niego :-p


No to życzę porodu 12 grudnia :happy:
A u nas to było tak, że poznaliśmy się przez jego byłą. Oni wtedy zaczynali być razem i nawet nam do głowy nie przyszło, że tak się życie ułoży. Oni wzięli ślub, a my z D bardzo się polubiliśmy. Im sie przestało układać, ale urodziło się dziecko, więc ten związek się ciągnął przez 5 lat. Kiedy D od niej wreszcie odszedł, bo już nie dał rady zadzwonił do mnie, czy może przenocować, bo nie ma się gdzie podziać. I tak się zasiedział, że już na stałe został. Dopiero kiedy zdecydował o odejściu od niej zaczęliśmy się inaczej traktować niż przyjaciele.


My w sumie nie decydowaliśmy o byciu razem, samo wyszło. Jakiś czas po tym jak u mnie zamieszkał padło pytanie: A tak w ogóle, to my jesteśmy razem? (już nie pamiętam kto je zadał). Na co padła odpowiedź: Chyba tak. Bardzo romantycznie :laugh2: No ale on wtedy jeszcze oficjalnie miał żonę.


To życzę Ci, żeby udało się urodzić 19 grudnia.
heheeh patrz jaki zapobiegawczy :D
 
Jest
4 miesiac juz chyba bedzie

Pozniej na kolejna wizyte bylismy wszyscy u tesciowej i mloda wyskoczyla z tekstem, ze ona i tak bedzie ukochana coreczka tatusia bo tatus jest tylko jej nawet nie wiesz jak mi sie przykro zrobilo na co tesciowa ja uswiadomila, ze to nie jest tak bo jak sie ma dwojke dzieci to obydwoje kocha sie tak samo itd ... Teraz co chwile jakies "kwiatki" slysze i nie wiem czy ona to robi specjalnie czy eks jej takich glupot nagadala a ta powtarza a hormony ciazowe mi w tym nie pomagaja. Ostatnio po takiej akcji mialam ochote sie spakowac i wyjsc, zostawic ich samych i niech sobie sami rzadza zamiast sie denerwowac glupimi tekstami typu to jest moj tata i ja jestem wazniejsza od ciebie

wiesz i wiek dziecka trudny i mamusia pieprznieta...dobrze, ze ma Was, tylko szkoda, ze tego nie docenia i rani Ciebie i to mocno
ps wspolczuje temu dziecku, ktore ma sie urodzic
 
Mój mi kiedyś powiedział, że mi 2 dzieci zrobił, żeby mi nie było tak łatwo odejść od niego :-p


No to życzę porodu 12 grudnia :happy:
A u nas to było tak, że poznaliśmy się przez jego byłą. Oni wtedy zaczynali być razem i nawet nam do głowy nie przyszło, że tak się życie ułoży. Oni wzięli ślub, a my z D bardzo się polubiliśmy. Im sie przestało układać, ale urodziło się dziecko, więc ten związek się ciągnął przez 5 lat. Kiedy D od niej wreszcie odszedł, bo już nie dał rady zadzwonił do mnie, czy może przenocować, bo nie ma się gdzie podziać. I tak się zasiedział, że już na stałe został. Dopiero kiedy zdecydował o odejściu od niej zaczęliśmy się inaczej traktować niż przyjaciele.


My w sumie nie decydowaliśmy o byciu razem, samo wyszło. Jakiś czas po tym jak u mnie zamieszkał padło pytanie: A tak w ogóle, to my jesteśmy razem? (już nie pamiętam kto je zadał). Na co padła odpowiedź: Chyba tak. Bardzo romantycznie :laugh2: No ale on wtedy jeszcze oficjalnie miał żonę.


To życzę Ci, żeby udało się urodzić 19 grudnia.
Haha mój mi tak samo powiedział. A teraz to mówi że jestem zabetonowana przy nim [emoji14]

My razem jesteśmy od 8 lat, znamy sie 15 lat za gówniarza na wagarach się poznaliśmy, 07.08 spotkanie po latach (on mnie znalazł na nk) i tę datę uznajemy za rocznicę związku, mimo iż dopiero miesiąc później zgodziłam się z nim być. Wyrwał mnie z toksycznego związku w którym byłam od dwóch lat.
Małżeństwem jesteśmy lat 5 od 19.03. A kościelny lat 3 od 28.09. Obchodzimy huczniej tylko rocznicę związku a inne daty tylko życzenia i rocznicowy seks :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja sie ostatnio wkurzylam bo eks bylego powiedziala do kego corki, ze my nigdy slubu nie wezmiemy (ona jego zona tez nie byla bo uciekl sprzed oltarza stwierdzil, ze nie bedzie marnowal sobie zycia tylko dlatego, ze wpadli...)

Pss.. nie przejmuj sie nia! To pewnie jakas glupia pindzia skoro jej uciekl sprzed oltarza [emoji23] teraz jest z Toba, a nie z nia, wiec do waszych spraw niech sie wtraca, nie lubie takich ludzi.
 
Pss.. nie przejmuj sie nia! To pewnie jakas glupia pindzia skoro jej uciekl sprzed oltarza [emoji23] teraz jest z Toba, a nie z nia, wiec do waszych spraw niech sie wtraca, nie lubie takich ludzi.
Szczerze ja mam ja gdzies nie znam jej nie mam z nia kontaktu ale taka sieczke z mozgu dzieciakowi robi, ze az mi jej zal bo dziecko ma doslownie rozdwojenie jazni jak jest u nas dluzej to swiata poza mna nie widzi a jak tylko dluzej nas nie odwiedza to zaraz jakies glupie teksty i akcje robi ... Brak mi czasami slow na to wszystko a momentami sie zastanawiam czy to ze mna jest cos nie tak jeszcze rozumiem jak to ja bym rozwalila ich zwiazek ale oni rozstali sie 11 lat temu !!!

 
Szczerze ja mam ja gdzies nie znam jej nie mam z nia kontaktu ale taka sieczke z mozgu dzieciakowi robi, ze az mi jej zal bo dziecko ma doslownie rozdwojenie jazni jak jest u nas dluzej to swiata poza mna nie widzi a jak tylko dluzej nas nie odwiedza to zaraz jakies glupie teksty i akcje robi ... Brak mi czasami slow na to wszystko a momentami sie zastanawiam czy to ze mna jest cos nie tak jeszcze rozumiem jak to ja bym rozwalila ich zwiazek ale oni rozstali sie 11 lat temu !!!

Masz racje, najbardziej szkoda dziecka, bo ono samo w sobie nie jest niczemu winne i za bardzo zdania swojego nie ma, ale pod wplywem matki wszystko sie zmienia..

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry