reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Normalny wymaz w kierunku infekcji. Ja to np mialam robione, bo zeby zalozyc pessar nie moze byc infekjci. Obecnie czekam na wynik.

Dostane steryd na rozwoj plucek maluszka

Tyle wiem na razie. A ampicylyna podobno jest bezpieczna w ciazy.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Normalny wymaz w kierunku infekcji. Ja to np mialam robione, bo zeby zalozyc pessar nie moze byc infekjci. Obecnie czekam na wynik.

Dostane steryd na rozwoj plucek maluszka

Tyle wiem na razie. A ampicylyna podobno jest bezpieczna w ciazy.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się ciepło, będzie dobrze.
Ufaj lekarzą, ale na zasadzie ograniczonego zaufania, pytaj o wszystko każdego innego lekarza na obchodzie.
Dużo sił!!!
 
Dupa jaś nie udało się z lab. Jutro załatwię.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Twoj list juz dotarl do zusu?
Nie mam pojęcia, dzisiaj jade do rodziców i od nich do teściów. Podrzuce im małego i zajde do ZUS.

A mój mąż kończy dzisiaj 30 lat :)
Mój tesciu 57 lat ;)
Teściowa zrobiła 30 lat temu mężowi prezent na urodziny, urodziła mu pierworodnego syna ;)

Ja też tak planowałam, ale mój syn urodził się 2 tyg później ;) tak to byłyby 3 pokolenia pierworodnych rodzonych w tym samym dniu, tego samego miesiąca ;)
 
reklama
Nie mam pojęcia, dzisiaj jade do rodziców i od nich do teściów. Podrzuce im małego i zajde do ZUS.

A mój mąż kończy dzisiaj 30 lat :)
Mój tesciu 57 lat ;)
Teściowa zrobiła 30 lat temu mężowi prezent na urodziny, urodziła mu pierworodnego syna ;)

Ja też tak planowałam, ale mój syn urodził się 2 tyg później ;) tak to byłyby 3 pokolenia pierworodnych rodzonych w tym samym dniu, tego samego miesiąca ;)
jedz jedz, moze czegos sie dowiesz, sto lat dla meza :)
 
Do góry