reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej dziewczynki. Do piatku nie bede sie prawie wcale udzielac. Moj synek robi masakre w szpitalu. Najpierw był strasznie obrazony ze mnie nie bylo te dni i nie chcial do mnie w ogole isc odwracal sie plakal itd itd. W ogóle nie chce tu siedziec nie chce tu jeść i potrafi płakać dwie godz bo np nie chce zjeść sniadania czy nie damy mu bucikow i nie idziemy do domu. Po prostu tragedia i juz. Jeszcze polowa pobytu wiec musimy wytrzymać. Zacisnac zeby i do przodu.

Po wstepnych badaniach wiemy na pewno ze ma zaburzenia rozwoju i bedzie potrzebowal szybko terapii. A w jakim kierunku okaze sie po wszystkich badaniach. Jutro eeg. Jak tylko bede cos wiedziec na pewno sie odezwe. Trzymajcie sie dsiewczyny ide spac bo jestem dziś i wykonczona i załamana

Izulka mocno kciukam za Was :)


Aneta trzymam kciuki za dużo cierpliwości i aby jak najmniej złych rzeczy wyszło u Małego. Odpoczywaj w każdej wolnej chwili, bo ostatnio sporo u Ciebie się dzieje !
Jak bedziesz wiedzuaka to napisz co CI wyszlo. Mi nie pobral wymazu pod bacterie tylko na cytologie . A po lacinie paciorkiwiec to Streptococcus


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej dziewczynki. Do piatku nie bede sie prawie wcale udzielac. Moj synek robi masakre w szpitalu. Najpierw był strasznie obrazony ze mnie nie bylo te dni i nie chcial do mnie w ogole isc odwracal sie plakal itd itd. W ogóle nie chce tu siedziec nie chce tu jeść i potrafi płakać dwie godz bo np nie chce zjeść sniadania czy nie damy mu bucikow i nie idziemy do domu. Po prostu tragedia i juz. Jeszcze polowa pobytu wiec musimy wytrzymać. Zacisnac zeby i do przodu.

Po wstepnych badaniach wiemy na pewno ze ma zaburzenia rozwoju i bedzie potrzebowal szybko terapii. A w jakim kierunku okaze sie po wszystkich badaniach. Jutro eeg. Jak tylko bede cos wiedziec na pewno sie odezwe. Trzymajcie sie dsiewczyny ide spac bo jestem dziś i wykonczona i załamana

Izulka mocno kciukam za Was :)


Anetko, dużo siły i cierpliwości. Będzie dobrze.
 
Hej dziewczynki. Do piatku nie bede sie prawie wcale udzielac. Moj synek robi masakre w szpitalu. Najpierw był strasznie obrazony ze mnie nie bylo te dni i nie chcial do mnie w ogole isc odwracal sie plakal itd itd. W ogóle nie chce tu siedziec nie chce tu jeść i potrafi płakać dwie godz bo np nie chce zjeść sniadania czy nie damy mu bucikow i nie idziemy do domu. Po prostu tragedia i juz. Jeszcze polowa pobytu wiec musimy wytrzymać. Zacisnac zeby i do przodu.

Po wstepnych badaniach wiemy na pewno ze ma zaburzenia rozwoju i bedzie potrzebowal szybko terapii. A w jakim kierunku okaze sie po wszystkich badaniach. Jutro eeg. Jak tylko bede cos wiedziec na pewno sie odezwe. Trzymajcie sie dsiewczyny ide spac bo jestem dziś i wykonczona i załamana

Izulka mocno kciukam za Was :)




Takie wiadomisci o synku I zachowanie synka lamia serce matke. Duzo wiary ze bedzie dobrze I sil ♥
 
Tez mam z mężem rożne grupy rh ja mam minus on plus ale na szczęście nie mam przeciwciał na razie wiec z maluszkiem ok wszystko. Trzeba bedzie tylko po porodzie zastrzyk, zeby przy drugim dziecku nie było problemów [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam rozne rh z mezem, a zastrzyku nie dostałam i nie dostanę bo antygenów nie posiadam. U nas jest konflikt grup głównych i tu jest problem.
 
Anetko dużo siły! Kciukamy!

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dziewczyny czytam o waszych badaniach i mam takie pytanie: czy miałyście robiony w tym trymestrze wymaz na posiew bakterii z szyjki? ( nie mylić z cytologią). Ja miałam tydzień temu, a dzisiaj zadzwonili, że mam przyjechać po receptę, bo jakąś bakterie wyhodowałam i może być na tyle groźna, że może dojść do wcześniejszego porodu... Zaznaczam, że żadnych objawów bakterii nie miałam, żadnych upławów, swędzenia czy pieczenia, mocz też idealnie! Po prostu bezobjawowo wyszło...
Ja miałam, wyszły mi candidia spp i dostałam antybiotyk nystatyne, do tej pory biorę
 
Aneta, to jednak potwierdzone... Dużo siły, wytrwałości życzę. A jego zachowanie jest takie a nie inne bo nie potrafi wyrazić swoich uczuć i emocji. Szkoda mi chlopaczka. Ale terapia, wizyty w poradni dużo dają. Poprawa na pewno będzie, ale dużo pracy was czeka. Powodzenia, dasz radę!!!!
 
Rozwarcie już na tym etapie ciąż jest wielkim zagrożeniem dla życia dziecka. Jakby mi teraz wyszło coś takiego to bym się załamała na maksa, a nie skakała jak sarenka.
Wózki i cała ta oprawa poczekają, a rozwarcie zrobi swoje i nie ma co ryzykować.
 
reklama
A dziś zrobiłam gafę w aptece i jestem bardzo zadowolona. Chciałam kupić spasfon ( nospa), i źle zrozumiałam farmaceutkę, myślałam że chce mi dać w czopkach, a ja takich nie lubię, więc pokazuję do buzi. W domu otwieram tabletki białe i duże, a zawsze były różowe. okazało się, że to do rozpuszczania w wodzie. Wzięłam i i już dawno mój brzuszek nie był taki mięciutki.

Czasem warto robić gafy;)
 
Do góry