reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej!
Widzę że nasze forum coś puste się robi, oj nie dobrze , nie dobrze.
Wracać wszystkie bo nam forum upada.
Pyciolku jak tam egzamin?

A ja siedzę i buszuję po necie zamiast się uczyć a czasu coraz mniej. Mama nawet zabrała Gabi na spacer żebym miła spokój.
Uciekam poczytać inne wątki
 
reklama
hey

A my rano poszliśmy z rodzicami do sklepu ale przez ta breje to prawie całą drogę dźwigaliśmy wózek:wściekła/y::wściekła/y:
Czemu nikt nie odśnieża chodników???!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Teraz wrzucam parę fotek i idę robić spaghetti.
 
Witam niedzielnie :-)
Zaliczyliśmy już spacerek, a raczej buszowanie w śniegu i nawet bałwana udało się ulepić :happy2:. Przez 2 godziny napadało tyle śniegu, że zrobiło się biało, więc sesja zimowa też się udała. Wybieramy się po obiadku do teścia, więc dzień szybko minie.
Odpoczywajcie !!! miłej niedzieli
 
:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam
Jezuniu jezuniu ogromniaste gratulacje........:tak::tak::tak::tak:super!!!
Mam nadzieje jednak,ze mnie to nie czeka w najbliższym czasie....:sorry2:

A gdzie podziewa się Kanusia???

Czyzby braciszek załozyl blokadę na kompa:blink::blink::blink::blink::blink::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Oj Madziu, Kokusiu,Agaciu jestem ja córka marnotrawna :-p
Z ta blokada to nie tak do końca,ale troszke miałam problemy, zeby sie dopchac ostatnio....ciągle jakies jego "ofiary" czyt. "koleżanki" zasiadają i wole nie wiedziec, nie widziec co tutaj sie dzieje....:-D:-p

Postaram sie częściej zaglądać.....ciekawe tylko czy któras z tych ofiar zacznie systematycznie nas tutaj nawiedzac, chociaz znając brata mego to raczej wątpliwe.....:baffled:

nIO A Z TYCH SPRAW CODZIENNYCH TO U NAS......NIECIEKAWIE...ostatnio nie dogaduje się z mężowym moim.....straszny haos zawitał do naszego związku,ale mamy nadzieje,ze po ostatniej rozmowie juz tylko do przodu.....smutki swe umoczyłam w szklankach coli i chipsach wiec raczej na zdrowie mi to nie wyjdzie.....

A w piątek byłam na wypadzie z kumpela...poszłysmy o 19 wróciłam cosik po 22 wiec nie długo.....ale było fajnie nagadałysmy się jak szalone.....super sprawa po takim czasie wyjsc...ze ja z tych niepijacych to piwo jedno saczyłam przez te 3 h i i tak go nie wypiłam.....:-p:-p:-pkiepski klient:-D

Mari wychodzi dwójka lewa wiec mamy w nocy koncerty co pare godzinek.....ale zyjemy....to tyle o mnie.....

Leckam czytac co u Was.....
Buziaczki moje kochane mamuski:*:*:*:*
 
A no i pochwalę się, że dziecko me chodzi jak szalone, tudzież nawet próbuje biegać za kotkiem naszym......ubaw mamy jak nic....na czwartaczkach rzadko sporadycznie......a no i urwis z niej straszny......:-D:-D:-D
 
Hej i ja się witam z wczorajszego wieczoru filmowego wyszły nici, zaczelismy oglądać po czym stwierdziliśmy że lepiej pogadać niz patrzeć na ekran i tak przegadaliśmy do 2 w nocy:szok: nie pamiętam kiedy ostatnio byłam o tej godzinie na nogach:-Dmężczyźni sączyli do śledzika a My popiwkowałyśmy troszkę:zawstydzona/y: ale potrzebne mi to było , oj potrzebne ;-) a zaraz zmykamy do znajomej obejrzeć 3 tygodniowego Dawidka;-);-)

miłej niedzieli kochane;-)
 
Witam mamuśki

Dzięki za gratulacje:-):-). Oczywiscie pokażę zdjęcia z usg, u gino mam wizytę na 25,01. Wcale tej ciąży nie czuję , ani mdłosci ani zawrotów głowy. Gdyby mnie siorka nie zmusiła to testu bym nie robiła:-D:-D, ale to chyba taki początek. Całą poprzednią ciążę to przecierpiałam, chyba tylko w 5 miesiącu nic mi nie dokuczało, ale może teraz będzie dla odmiany taki lajcik:-):-). Tak czy siak w wakację będę pękać przed porodem, spróbuję namówić moją gino na cesarkę;-).
Ciekawe jak Tomcio zareaguje na konkurencję?!, cyca już przez to stracił:sorry2:.

Papatki
Miłej niedzieli
 
Dzień dobry :tak:

Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak mi się lżej na serduszku zrobiło że nie tylko ja jestem taka miękka mamcia która pozwala dziecku spać z rodzicami :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A propo spania to minioną noc spokojnie mogę uznać za jakiś koszmar :no::no::baffled: pobudka co 15-20 min :szok: i tak od północy do rana :szok::baffled::baffled: około 3 już się popłakałam, tak byłam wykończona :-:)-:)-:)-( nie wiem o co mogło chodzić, przypuszczam że idą mu któreś ząbki, ale jak narazie nic nowego w buzi wypatrzeć nie mogę.

Wczoraj zrobiliśmy sobie z mężowym wieczorek filmowy, obejrzeliśmy "Uciec przeznaczeniu" - jak dla mnie nuda, nic ciekawego i "Cztery gwiazdki" - hmmm... komedia romantyczna, ale nie napiszę w odpowiednim wątku, ponieważ mimo że można było obejrzeć, to żadna rewelacja.

Dzisiaj mężowy w pracy od 13 do 21, więc wybieram się do siostry na masaż bańką chińską :tak:

W ogóle to u nas dzisiaj od rana tak sypie że szok, rano było mało śniegu przez wczorajszą odwilż a teraz świata nie widać :szok:


No niestety:-(I doszliśmy do wniosku że trochę za drogo by to nas wyniosło bo trzeba kupic dwa. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś takiego

!! Zegar ze zdjęciem dziecka !! Najtaniej !! (870009466) - Aukcje internetowe Allegro

o super, i nawet z Zabrza są :tak:



Tygrysku, fajnie spędzić taki wieczór ze znajomymi. U mnie przypuszczam że jak Bartek usłyszałby obce głosy - byłby koniec spania :sorry2:


Agacia, dobrze ma Twój K z Tobą, może mi oddasz też jedną niedzielę? ;-) Jaką macie biedronkę na kiju??
 
reklama
Do góry