reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kinia gratulacje!!!!

A u nas zima że szok:szok: samochodami jeździć się nie da:szok: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
My dziś znów organizujemy u nas ze znajomymi wieczór filmowy ze śledzikiem i innymi łakociami hihih do jutra:zawstydzona/y::-p
 
reklama
Witam sobotnio
My juz po kinie, wyjechaliśmy o 8 rano i niedawno wróciliśmy, Madzia u babci i była bardzo grzeczna, za co mamusia kupiła jej kilka rzeczy w C&A, chłopacy kupili sobie kaski na narty. Ciach dośc fajny filma, ale szczerze to po reklamach liczyłam na coś więcej.
Pogoda tragiczna, tak wieje, ze malo głowy nie urwie

U nas do księdza wysyła się sms :-D Z numerem mieszkania. Wiadomo którego dnia przychodzi. Chodzi zawsze od 18 piętra. I jak zaczyna od np. 17 to 17:03 jest u mnie na 13 piętrze - takie zapotrzebowanie na księdza :-D
Super, nowoczesny ksiądz.

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).
Cieszę sie razem z Tobą, gratuluję za całego serca, dbaj o siebie i fasolkę i melduj się i dawaj znac na bieżąco co i jak

Majka śpi, pewnie znów się obudzi jak co noc i wepcha się na nasze łóżko. Jakoś nie mam siły jej od tego odzwyczaić. A jak jest u Was? dzieciaczki śpią całą noc w łóżeczkach?
Moja od początku śpi w swoim łóżeczku, jakoś jak chciała ją wziąc dosiebie to nie mogłam sie wyspac:zawstydzona/y: i po chwili odstawiałam ją, a ona nie narzekała i jakoś lubi sama spać

malemu przebijaja sie cztery zeby i zrobil sieokropnie marudny prez to w nocy co chwile budzi sie z placzem a w dzien taka przylepa ze szok nigdy taki nie byl co chwile na kolana mi wlazi jak siedze przy kompie bawic sam sie nie chce jak wychodze za drzwi to ryk okropny:blink:
Biedulek, niech szybko mu wyłażą te zębole

Wiecie co? Strasznie mi się podobało coś takiego jako prezent dla dziadków
RAMKA NA 12 ZDJĘĆ Prezent Dzień Babci promocja! (878523512) - Aukcje internetowe Allegro
Teraz muszę jeszcze nad mężowym popracowac żęby się zgodził:-)
Fajne, ale cena też niezła

My dziś znów organizujemy u nas ze znajomymi wieczór filmowy ze śledzikiem i innymi łakociami hihih do jutra:zawstydzona/y::-p
Miłego wieczorku przy tv, śledzikach i nie tylko;-)
 
:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam
oj super! ogromne gratulacje.

tygrysku ale macie fajnie z tymi wieczorkami. udanej zabawy!


chciałam popisać ale nie mam siły. dziś Kubul już troche lepiej ale daje mu pić na siłę.



A dziewczyny, czy u was normalnie działa nk. u mnie od jakiegoś czasu nie wyświetla się strona i nie wiem co jest grane.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
Gabi już śpi , ciekawe jak długo zapewne swoim ostatnim zwyczajem za jakieś 2 godziny się obudzi.
Ja siedzę i się nudzę, miałam się uczyć ale mi się nie chce.
Gabi wychodzą 3 zęby na raz i jest taka marudna że wieczorem to ja chyba jestem bardziej zmęczona niż ona.Przy tym łobuz z niej straszny demolka na całego.
Agacia doskonale cię rozumiem u nas też wszystko leci z szuflad, zabawki porozrzucane po całym mieszkaniu ale wcale się nimi nie bawi tylko wynosi je ze skrzyni. Najlepsze zabawki to szklanki, łyżeczki , piloty, telefony komórkowe. Ostatnio zauważyłam ją w ostatniej chwili jak wchodziła z telefonem M do łazienki i chciała go wrzucić do brodzika do którego właśnie M nalewał wody. Zdążyłam krzyknąć do niego i złapał telefon w ostatniej chwili.
Kinga Ogromne Gratulacje dla ciebie dużo zdrowia ci życzę

Nasza Gabi od urodzenia śpi sama w łóżeczku, nie ma innej opcji. Spała z nami może 3-4 razy ale tylko jak byliśmy u teściów albo na działce.
 
Hej hej
Byliśmy na zakupach potem u teściowej na obiedzie.

Bliźniaki mi "Ciacho ..." też tak srednio sie podobało , tzn. fajny był , tylko liczyłam na inne zakończanie :tak:

Dagulla co tak żadko bywasz? Widzę ze wszystkie czytamy Rozlewisko :-D

Kana a Ty gdzie się podziewasz?

I u nas nawał zimy :szok:
 
A u nas zima znikła, jest szaro i mokro, a ja miałam ochotę na niedzielne zimowe zdjęcia w plenerze i nici z tego :baffled:. Chyba muszę coś zrobić z tym sapniem Majki z nami bo nie będę inna niż wszyscy :-D tylko, że pewnie kilka nocy wszyscy pocierpimy zanim się odzwyczai. Zrobiliśmy dzisiaj mały remoncik w kuchni. Zamontowaliśmy trochę wiszących półek bo mam tak małe pomieszczenie, że ciagle brakuje miejsca i od razu lepiej sie zrobiło.
 
Fajne, ale cena też niezła
No niestety:-(I doszliśmy do wniosku że trochę za drogo by to nas wyniosło bo trzeba kupic dwa. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś takiego

!! Zegar ze zdjęciem dziecka !! Najtaniej !! (870009466) - Aukcje internetowe Allegro
chciałam popisać ale nie mam siły. dziś Kubul już troche lepiej ale daje mu pić na siłę.



A dziewczyny, czy u was normalnie działa nk. u mnie od jakiegoś czasu nie wyświetla się strona i nie wiem co jest grane.
Dobrze że z Kubusiowi się poprawia:tak:A co do NK to mi chodzi dobrze

Kana a Ty gdzie się podziewasz?
No właśnie:tak: KANA WRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A u nas zima znikła, jest szaro i mokro, a ja miałam ochotę na niedzielne zimowe zdjęcia w plenerze i nici z tego :baffled:. Chyba muszę coś zrobić z tym sapniem Majki z nami bo nie będę inna niż wszyscy :-D tylko, że pewnie kilka nocy wszyscy pocierpimy zanim się odzwyczai. Zrobiliśmy dzisiaj mały remoncik w kuchni. Zamontowaliśmy trochę wiszących półek bo mam tak małe pomieszczenie, że ciagle brakuje miejsca i od razu lepiej sie zrobiło.
Oj zazraszczam remonciku. Ja uwielbiam coś zmieniac. Teraz czeka mnie odnawianie naszego pokoju tylko czekam aż mężowy będzie miał trochę wolnego a na wiosnę szykujemy poważny remont kuchni:tak::tak:

Witamy niedzielnie:tak::-)
 
No proszę, jakie wieści!!! Kingusia - GRATULACJE!!! Cudne nowiny, ściskam mocno i życzę zdróweczka dla Was wszystkich!!!
 
reklama
Hej
A co Wy wszystkie spicie ?

Ja już wstałam dawno tzn. o 8:30 z małym, właściwie to dzisiaj jest moja niedziele na dłuższe spanie, ale wczoraj mąż tak biadolił , że kiedy on się wyspi, że jutro też musi wstać bo moja niedziela jest no i się zlitowałam, nich odeśpi tą prace do 1:00 w nocy :sorry2:. Wczoraj tez musiał wcześnie wstać bo musieliśmy na zakupy jechać no i biedak rzeczywiście nie ma kiedy się wyspać, ale to tylko jedną niedziel mu oddałam, żeby nie myślał :dry::-D
Jesteśmy po śniadanku tzn. Mati po kaszce, ja po bułeczce , dokołczyłam sałatkę warzywną, bo zaczęłąm wczoraj wieczorem jak ogarnęłam dom i juz o 23:30 mi się nie chciało. Więć jak mąż wstanie to sałateczką będzie. Teraz pije kawkę a mały rozwalił własnie swoją biedronke na kiju :szok::zawstydzona/y:
 
Do góry