reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam
Ale super:tak: GRATULUJĘ !!!!!!!!

Ogromne gratulacje!!!
Poszłam za Waszym przykładem i kupiłam sanki, tylko, że teraz muszę czekać, bo w sklepie wykupili, więc zamówiłam na allegro. Dzisiaj to już nawet przechodzący pan powiedział mi "lepiej byłoby na sankach" widząc jak się męczę z wózkiem :-).
Majka śpi, pewnie znów się obudzi jak co noc i wepcha się na nasze łóżko. Jakoś nie mam siły jej od tego odzwyczaić. A jak jest u Was? dzieciaczki śpią całą noc w łóżeczkach?
Natalka gdzieś tak do pierwszej śpi w łóżeczku a potem ją zabieram do nas i śpimy do ósmej. Czasem jej się zdarza przespac całą noc ale to są nieliczne wyjątki.

Witam sobotnio. U nas sypie i zawiewa. My już oczywiście po wizycie księdza, zaraz zabieramy się za rozbieranie choinki:-)
 
reklama
witam:tak:
jakos tak mi ostatnio brak weny i czasu po za tym przez was zaczelam czytac kalicinska:wściekła/y::-Di sie wciagnelam:-D
malemu przebijaja sie cztery zeby i zrobil sieokropnie marudny prez to w nocy co chwile budzi sie z placzem a w dzien taka przylepa ze szok nigdy taki nie byl co chwile na kolana mi wlazi jak siedze przy kompie bawic sam sie nie chce jak wychodze za drzwi to ryk okropny:blink:

Kacper spi w lozeczku do pierwszej pobudki poem go biore do siebie bo lubie z nim spac :zawstydzona/y:choc czasem tak sie wierci ze mam ochote go wrzucic spowrotem do lozeczka:-D
 
U nas do księdza wysyła się sms :-D Z numerem mieszkania. Wiadomo którego dnia przychodzi. Chodzi zawsze od 18 piętra. I jak zaczyna od np. 17 to 17:03 jest u mnie na 13 piętrze - takie zapotrzebowanie na księdza :-D

o jaaa, super :-D

:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam

gratulacje! :tak::tak:

Ogromne gratulacje!!!
Poszłam za Waszym przykładem i kupiłam sanki, tylko, że teraz muszę czekać, bo w sklepie wykupili, więc zamówiłam na allegro. Dzisiaj to już nawet przechodzący pan powiedział mi "lepiej byłoby na sankach" widząc jak się męczę z wózkiem :-).
Majka śpi, pewnie znów się obudzi jak co noc i wepcha się na nasze łóżko. Jakoś nie mam siły jej od tego odzwyczaić. A jak jest u Was? dzieciaczki śpią całą noc w łóżeczkach?

Bartek pierwsze kilka godzin śpi w łóżeczku, a później już z nami :zawstydzona/y: i powiem Ci że też jakoś nie mogę się zebrać do oduczania go :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witajcie, ale dzisiaj maskara na dworze...lodu to mialam na samochodzie że hohoho na szczescie P mi zeskrobal bo dzisiaj moim jeżdziliśmy:-D:-D:-D:-D
Bylam w hurtowni kupilam troche kolorowych rajstopek dla mnie i Juleczce tez coś dostało sie:tak::tak::tak:
Pozniej w Plazie na chwilke - zaczynaja sie powtorne wyprzedaze, wiec jutro rano zamierzam jeszcz raz ją odwiedzic, ale tym razem wezmę wózek dla Julci bo dzisiaj szybko znudzilo jej sie chodzenie...

Teraz Jula spi a my czekamy, bo na obiadek do tesciow jedziemy:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Milego dnia dziewczynki...

Kana gdzie jesteś????
 
:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam


GRATULACJE!!!!!!!


Moje dziecko od zawsze spało w łóżeczku ale czasami jak w nocy marudzi to biorę ją do Nas.
My tez tyle lodu mamy na samochodzie , że ja nie wiem jak M. pojedzie do rodziców.:confused:
 
reklama
Do góry