reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej!
Widzę że nasze forum coś puste się robi, oj nie dobrze , nie dobrze.
Wracać wszystkie bo nam forum upada.
Pyciolku jak tam egzamin?

A ja siedzę i buszuję po necie zamiast się uczyć a czasu coraz mniej. Mama nawet zabrała Gabi na spacer żebym miła spokój.
Uciekam poczytać inne wątki
 
reklama
hey

A my rano poszliśmy z rodzicami do sklepu ale przez ta breje to prawie całą drogę dźwigaliśmy wózek:wściekła/y::wściekła/y:
Czemu nikt nie odśnieża chodników???!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Teraz wrzucam parę fotek i idę robić spaghetti.
 
Witam niedzielnie :-)
Zaliczyliśmy już spacerek, a raczej buszowanie w śniegu i nawet bałwana udało się ulepić :happy2:. Przez 2 godziny napadało tyle śniegu, że zrobiło się biało, więc sesja zimowa też się udała. Wybieramy się po obiadku do teścia, więc dzień szybko minie.
Odpoczywajcie !!! miłej niedzieli
 
:-)Helo mamuśki

W Trzech Króli zrobiłam test i nie wiem jakim cudem:szok::szok: wreszcie jestem w ciąży:-):-):-). Normalnie siok:szok:. Tak się cieszę ,że skaczę do góry:-):-) . Jeszcze nie wiem który to tydzień bo karmię Tomcia i do tej pory od porodu miałam tylko dwie @ , ale się udało:-).


Pozdrawiam
Jezuniu jezuniu ogromniaste gratulacje........:tak::tak::tak::tak:super!!!
Mam nadzieje jednak,ze mnie to nie czeka w najbliższym czasie....:sorry2:

A gdzie podziewa się Kanusia???

Czyzby braciszek załozyl blokadę na kompa:blink::blink::blink::blink::blink::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Oj Madziu, Kokusiu,Agaciu jestem ja córka marnotrawna :-p
Z ta blokada to nie tak do końca,ale troszke miałam problemy, zeby sie dopchac ostatnio....ciągle jakies jego "ofiary" czyt. "koleżanki" zasiadają i wole nie wiedziec, nie widziec co tutaj sie dzieje....:-D:-p

Postaram sie częściej zaglądać.....ciekawe tylko czy któras z tych ofiar zacznie systematycznie nas tutaj nawiedzac, chociaz znając brata mego to raczej wątpliwe.....:baffled:

nIO A Z TYCH SPRAW CODZIENNYCH TO U NAS......NIECIEKAWIE...ostatnio nie dogaduje się z mężowym moim.....straszny haos zawitał do naszego związku,ale mamy nadzieje,ze po ostatniej rozmowie juz tylko do przodu.....smutki swe umoczyłam w szklankach coli i chipsach wiec raczej na zdrowie mi to nie wyjdzie.....

A w piątek byłam na wypadzie z kumpela...poszłysmy o 19 wróciłam cosik po 22 wiec nie długo.....ale było fajnie nagadałysmy się jak szalone.....super sprawa po takim czasie wyjsc...ze ja z tych niepijacych to piwo jedno saczyłam przez te 3 h i i tak go nie wypiłam.....:-p:-p:-pkiepski klient:-D

Mari wychodzi dwójka lewa wiec mamy w nocy koncerty co pare godzinek.....ale zyjemy....to tyle o mnie.....

Leckam czytac co u Was.....
Buziaczki moje kochane mamuski:*:*:*:*
 
A no i pochwalę się, że dziecko me chodzi jak szalone, tudzież nawet próbuje biegać za kotkiem naszym......ubaw mamy jak nic....na czwartaczkach rzadko sporadycznie......a no i urwis z niej straszny......:-D:-D:-D
 
Hej i ja się witam z wczorajszego wieczoru filmowego wyszły nici, zaczelismy oglądać po czym stwierdziliśmy że lepiej pogadać niz patrzeć na ekran i tak przegadaliśmy do 2 w nocy:szok: nie pamiętam kiedy ostatnio byłam o tej godzinie na nogach:-Dmężczyźni sączyli do śledzika a My popiwkowałyśmy troszkę:zawstydzona/y: ale potrzebne mi to było , oj potrzebne ;-) a zaraz zmykamy do znajomej obejrzeć 3 tygodniowego Dawidka;-);-)

miłej niedzieli kochane;-)
 
Witam mamuśki

Dzięki za gratulacje:-):-). Oczywiscie pokażę zdjęcia z usg, u gino mam wizytę na 25,01. Wcale tej ciąży nie czuję , ani mdłosci ani zawrotów głowy. Gdyby mnie siorka nie zmusiła to testu bym nie robiła:-D:-D, ale to chyba taki początek. Całą poprzednią ciążę to przecierpiałam, chyba tylko w 5 miesiącu nic mi nie dokuczało, ale może teraz będzie dla odmiany taki lajcik:-):-). Tak czy siak w wakację będę pękać przed porodem, spróbuję namówić moją gino na cesarkę;-).
Ciekawe jak Tomcio zareaguje na konkurencję?!, cyca już przez to stracił:sorry2:.

Papatki
Miłej niedzieli
 
Dzień dobry :tak:

Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak mi się lżej na serduszku zrobiło że nie tylko ja jestem taka miękka mamcia która pozwala dziecku spać z rodzicami :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A propo spania to minioną noc spokojnie mogę uznać za jakiś koszmar :no::no::baffled: pobudka co 15-20 min :szok: i tak od północy do rana :szok::baffled::baffled: około 3 już się popłakałam, tak byłam wykończona :-:)-:)-:)-( nie wiem o co mogło chodzić, przypuszczam że idą mu któreś ząbki, ale jak narazie nic nowego w buzi wypatrzeć nie mogę.

Wczoraj zrobiliśmy sobie z mężowym wieczorek filmowy, obejrzeliśmy "Uciec przeznaczeniu" - jak dla mnie nuda, nic ciekawego i "Cztery gwiazdki" - hmmm... komedia romantyczna, ale nie napiszę w odpowiednim wątku, ponieważ mimo że można było obejrzeć, to żadna rewelacja.

Dzisiaj mężowy w pracy od 13 do 21, więc wybieram się do siostry na masaż bańką chińską :tak:

W ogóle to u nas dzisiaj od rana tak sypie że szok, rano było mało śniegu przez wczorajszą odwilż a teraz świata nie widać :szok:


No niestety:-(I doszliśmy do wniosku że trochę za drogo by to nas wyniosło bo trzeba kupic dwa. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na coś takiego

!! Zegar ze zdjęciem dziecka !! Najtaniej !! (870009466) - Aukcje internetowe Allegro

o super, i nawet z Zabrza są :tak:



Tygrysku, fajnie spędzić taki wieczór ze znajomymi. U mnie przypuszczam że jak Bartek usłyszałby obce głosy - byłby koniec spania :sorry2:


Agacia, dobrze ma Twój K z Tobą, może mi oddasz też jedną niedzielę? ;-) Jaką macie biedronkę na kiju??
 
reklama
Do góry