reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

o, biopsja też mnie bolała dużo bardziej niż hsg.
Ale w sumie zastanawia mnie, ze robią Ci IUI w tym samym cyklu co biopsja. Różne wersje słyszałam, ze można, nie można się starać. Ja osobiście zaszłam po cyklu, w którym miałam biopsję, no ale jak wiemy na krótko.
Właśnie zaczęłam oglądać filmiki na YouTube jak się robi biopsję endometrium i jestem przerażona…. Wszystkie komentarze mówią o tym jak bardzo bolało. Ehh ja na prawdę nie rozumiem czemu bez znieczulenia tyle zabiegów się kobietom robi :/
Kurcze ja miałam robioną i czułam tylko delikatne drapanie tak na prawdę, trochę plamienia, ale zupełnie nie nazwałbym tego bólem. Nie mogę tego samego powiedzieć o HSG 🫣 także nie ma reguły
 
reklama
Byłam dziś na wizycie u gina.
Okazało się, że owulacja jednak była w tym miesiącu. A testy owu piku mi pokazały, a zaczęłam je robić zaraz po okresie.
I bądź tu mądra 🤷
 
nie sumplementuje jeszcze, tutaj nie jest tak łatwo go dostać nawet w historii poronień. No chyba że pójdę prywatnie ale wtedy to naprawde spora suma za każdą wizyte plus wypisanie recepty plus wykupienie ... ale od nastepnego cyklu musze jakos koniecznie go wprowadzic bo te plamienia tez napewno o problemie świadczą

wiem że to frustrujące że nic z tego nie wynika, ale jednak lepiej że to działa niż nie :(
A jaki jest Twój wynik proga?
 
Byłam dziś na wizycie u gina.
Okazało się, że owulacja jednak była w tym miesiącu. A testy owu piku mi pokazały, a zaczęłam je robić zaraz po okresie.
I bądź tu mądra 🤷
Mi wychodzi za to za wcześnie. Niestety u mnie testy owulacyjne się raczej nie sprawdzają 😐 Twój przypadek tez potwierdza że to tylko kawałek papieru ...
 
A czy macie po owulacji takie uczucie spięcia w podbrzuszu ? Dziś się połapałam że mam takie uczucie spięcia, jakby zdrętwialego podbrzusza wręcz jakby brakowało mi jednocześnie w nim czucia. Tak mam co miesiąc właśnie po owulacji aż do miesiączki. Zastanawiam się o co może chodzić 🤔🧐
 
ja po owulacji często mam uczucie wypełnionego podbrzusza, ale czy to spięcie? trudno powiedzieć.
A czy macie po owulacji takie uczucie spięcia w podbrzuszu ? Dziś się połapałam że mam takie uczucie spięcia, jakby zdrętwialego podbrzusza wręcz jakby brakowało mi jednocześnie w nim czucia. Tak mam co miesiąc właśnie po owulacji aż do miesiączki. Zastanawiam się o co może chodzić 🤔🧐
 
A czy macie po owulacji takie uczucie spięcia w podbrzuszu ? Dziś się połapałam że mam takie uczucie spięcia, jakby zdrętwialego podbrzusza wręcz jakby brakowało mi jednocześnie w nim czucia. Tak mam co miesiąc właśnie po owulacji aż do miesiączki. Zastanawiam się o co może chodzić 🤔🧐
Ja zazwyczaj od owulacji już czuje podbrzusze cały czas. Raz bardziej raz mniej
 
reklama
Do góry