reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Dzień dobry 😄 troszkę się wbijam kolejkę bo zapisana byłam na jutro ale wiadomo, że cierpliwość nie jest mocną stroną staraczki i sikałam już wczoraj 😜 te bez plastików z wczoraj (na górze poranny, na dole wieczorny), te z plastikami dzisiaj (moczone 10 sekund, rozebrane po 3,5 minucie😅) chyba coś z tego będzie 😊🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Pięknie! Rośnij Bombelku 💚🍀
 
reklama
Dzień dobry 😄 troszkę się wbijam kolejkę bo zapisana byłam na jutro ale wiadomo, że cierpliwość nie jest mocną stroną staraczki i sikałam już wczoraj 😜 te bez plastików z wczoraj (na górze poranny, na dole wieczorny), te z plastikami dzisiaj (moczone 10 sekund, rozebrane po 3,5 minucie😅) chyba coś z tego będzie 😊🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
pięknie!!! Trzymam taaaaak mocno kciuki!! ❤️
 
Zapewne to rok urodzenia 😉

the naked gun facepalm GIF

Ja już coś wspominałam, że u mnie z myśleniem ostatnio gorzej?😂🤡
 
reklama
Do góry