reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

Jedziemy do moich rodziców, nadrobię wątek niebawem.
Jestem po wizycie, starania możemy wznowić od stycznia 🤞🏻 prawidłowe plemniki męża- 4% (na granicy), powiedział, że prawdopodobnie to mogło być przyczyną poronienia. W grudniu mamy się wstrzymać, bo proces spermatogenezy trwa przecież 90 dni. Pochwalił, że się faszerujemy suplami i orzechami. Mamy pobrać suple, żeby ewentualnie poprawić wynik i po nowym roku „lecieć z tym koksem” jak to ujął 😂
Spermatogeneza - czyli dojrzewanie plemników. Ale to na bieżąco nie ma dojrzałych?
Pytam, bo naprawdę nie wiem nic na temat diagnozowania plemników, produkcji itp. więc chciałabym czegoś dowiedzieć 😊
 
reklama
Spermatogeneza - czyli dojrzewanie plemników. Ale to na bieżąco nie ma dojrzałych?
Pytam, bo naprawdę nie wiem nic na temat diagnozowania plemników, produkcji itp. więc chciałabym czegoś dowiedzieć 😊
kiedyś była tu dziewczyna, której chłop badał nasienie dwa czy trzy razy pod rząd (oczywiście z zachowaniem abstynencji) i każde z wyników sporo się różniło 🤷🏻‍♀️
 
Heeeej, w zeszłym miesiącu doszło do poronienia biochemicznego. Odpuściłam,nie chciałam myśleć.. teraz za 3/4 dni mam dostać @...
Czy to możliwe że już może się coś świecić?
Na betę pójdę po niedzieli.
Na innych wątkach dziewczyny już udzieliły Ci odpowiedzi z tego co widziałam. Tak, możliwe, że jesteś w ciąży. Gratulacje.
Jednak żegnam, tutaj wspólnie odliczamy do testowania. Poczytaj pierwszą stronę wątku nim wejdziesz tak z buta.
 
Czy któraś z Was miała wodniaka
Jajowodu? 🤷‍♀️
Mam nadzieje, że to nic groźnego i szybko się uporasz z nim :(
thank u GIF

Jedziemy do moich rodziców, nadrobię wątek niebawem.
Jestem po wizycie, starania możemy wznowić od stycznia 🤞🏻 prawidłowe plemniki męża- 4% (na granicy), powiedział, że prawdopodobnie to mogło być przyczyną poronienia. W grudniu mamy się wstrzymać, bo proces spermatogenezy trwa przecież 90 dni. Pochwalił, że się faszerujemy suplami i orzechami. Mamy pobrać suple, żeby ewentualnie poprawić wynik i po nowym roku „lecieć z tym koksem” jak to ujął 😂
Super, że możecie wrócić do starań! :) Już Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry