reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Dzień dobry! U mnie bladziocha kreseczka (cień cienia) pojawiła się 22.12. 23.12 zrobiłam bete (145). 9 miesięcy starań. Życzę wszystkim pięknych kreseczek i trzymajcie kciuki za poniedziałkowa betę. Chce zobaczyć ze rośnie bo cały czas trudno mi wierzyc 🙈
 
Dziewczyny, nie mam zdjęcia, wyrzuciłam te testy żeby nie patrzeć na nie i nie doszukiwać się czegoś na siłę. :) jeśli to kreska fabryczna w pinku , to dziwne ze w zeszłym miesiącu jak tez go robilam jej nie było, z kolei gdyby coś było na rzeczy to raczej drugi test ten facelle tez by coś pokazal . Jestem dzis 12 lub 13 dni po owulacji, w zależności kiedy byla bo nie miałam monitoringu. Do okresu 2 lub 3 dni z tym tez bywa różnie. Chciałam kupić test , ale dzis niestety wszystko pozamykane. Powtórzę test po świętach, jeśli do tego czasu okres się nie pojawi , chodz jajniki bolą już od kilku dni :) oczywiście dam znać i @jjm86 chciałabym być na wrzesniówkach 😋🥰
Ja robiłam pinka 10 i była całkowita biel _ dodam ze używam ich często i nigdy nie miałam żadnego fałszywego cienia, wiec myśle, ze coś może być na rzeczy. A do mnie @ wczoraj przyszła 😭😭😭. Trzymam Kciuki ❤️
 
Wesołych świąt dziewczyny ❤️ według monitoringu powinna być teraz owulacja w czasie świąt i kłuję mnie jajnik, ale obawiam się że nic z tego nie będzie, chłop się załatwił na całego, uroki alkoholu z teściem 😔
Ło moj delikatnie, za to ja nadrabiam 🤭 uroki świat, czy takich wolnych dni, gdzie człowiek ciut korzysta
 
Hej, ja już chyba powinnam dzisiaj dostać okres 🙈 ale jeszcze nic, test negatywny, wiec czekam 😅 chyba nic więcej ostatnio nie robię 🙈 trochę mnie wczoraj kłuł jajnik, ugh.
 
U mnie dzis 30dc i tez nic :) jedyna różnica w tym cyklu ze jajniki bola mnie już od tygodnia, a zawsze podbrzusze bolało tylko dzien wcześniej:) testu nie mam jak powtórzyć, czekam :)
 
Dzień dobry niemal już po świętach ❤️ u mnie dzisiaj 25dc, niby 9dpo. Mam nadzieję tylko, że jutro nie dostanę okresu bo dzisiaj sprawdzałam szyjkę i zrobiła się miękka... W zeszłym cyklu zamiast w 31 dc dostałam okresu w 25dc i trochę się martwię, że coś się u mnie popsuło... Podbrzusze rwie mnie od kilku dni, cycki zrobiły się twarde i strasznie dużo śluzu mam... Temperatura niestety mi nic nie mówi, bo to 1 cykl z mierzeniem i w święta mierzyłam dużo później niż zazwyczaj...
 
reklama
Dzień dobry niemal już po świętach ❤️ u mnie dzisiaj 25dc, niby 9dpo. Mam nadzieję tylko, że jutro nie dostanę okresu bo dzisiaj sprawdzałam szyjkę i zrobiła się miękka... W zeszłym cyklu zamiast w 31 dc dostałam okresu w 25dc i trochę się martwię, że coś się u mnie popsuło... Podbrzusze rwie mnie od kilku dni, cycki zrobiły się twarde i strasznie dużo śluzu mam... Temperatura niestety mi nic nie mówi, bo to 1 cykl z mierzeniem i w święta mierzyłam dużo później niż zazwyczaj...
Stresujący w takim razie nastal czas u Ciebie ? 😊 ja dni plodne, owulacja tuz tuz wedlug kalendarza, wiec nic pewnego. Nie chce sie zagłębiać, bo zeswiruje. Wczoraj podrinkowalam, wieczorem z M mnostwo filmów takze nie skupialam sie na sobie.
 
Do góry