reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
My ostatnio codziennie, po kilka, a tym razy raz rano kolejnego dnia wieczorem i tak przez ok. 5 dni.. Zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
To trzymam kciuki żeby tak spadło. Ja jestem ciekawa co mi Endo powie 12 grudnia i czy samym wysokim tg uda się zajść w ciążę teraz
No ja idę badać TSH po 7 tygodniach stosowania leku, bo Ft3 i ft4 mialam dobre, tylko TSH podwyższone do starań..
Ale zrobię cały pakiet i zobaczę co tam jeszcze jest. Dodatkowo proga zrobię i przy okazji bete. Zobaczymy czy coś pokaże..
 
Hej dziewczyny powiedzcie ile dni po robicie test ? Dzis jestem 9 dni po i z ciekawości zrobilam test ale niestety I kreska :( mega się rozczarowałam...
 
reklama
Aaaa i po co Ci to było [emoji39] kochana tylko test marnujesz... jest zdecydowanie za wcześnie. Minimum niby te 10dpo "ustawowo" ale to nie znaczy że ci test wyjdzie pozytywny jeśli jesteś faktycznie w ciąży. U niektórych pokazuje się cień cienia wcześniej, kilka dni przed okresem a są dziewczyny którym dopiero kilka dni po okresie wyjdzie test. Nie ma reguły i nie ma co się nakrecac tylko spokojnie czekać do dnia okresu. Wiem że to tak łatwo powiedzieć, janokres powinnam dostać 8 grudnia ale że mam dużo testów to sobie zareaguje na Mikołajki z nadzieją że magia tego dnia zadziała. Ale to będzie u mnie 12dpo. I tak czy inaczej nawet jak będzie negatywny to nie będę na tym rozpaczac bo to jeszcze i tak może być za wcześnie.
Wg mnie jeśli tak bardzo Ci rozczarowuje negatywny test kilka dni przed okresem to tymbardziej nie powinnaś robić tych testów takwcześnie . Na pewno to nie zadziała na Ciebie dobrze. Spokojnie poczekaj jeszcze te 3-4dni na rozwój sytuacji
Hej dziewczyny powiedzcie ile dni po robicie test ? Dzis jestem 9 dni po i z ciekawości zrobilam test ale niestety I kreska :( mega się rozczarowałam...
 
Do góry