reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

DLA mnie pozytywny..
Zobacz załącznik 1208759
U mnie tak to wyglądało. I ja to policzyłam jako pozytywny.

image-2020-12-01-12:09:40-719.jpg

Udało się zrobić!! Jest owu za rogiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jaki to jest typowy ból owulacyjny? Mnie się wydaje, że cały czas boli tak samo [emoji12]
Wiesz on dla mnie jest typowy. A każda kobieta odczuwa go inaczej. Ja go odczuwam jako takie nagłe i ostre kłucie w okolicy jajnika, ciężko wtedy nawet usiąść. I to trwa kilka/kilkanaście godzin. Wydaje mi się (bo oczywiście pewności nie mam), że kiedy się ten ból zaczyna to jest to moment pęknięcia pęcherzyka, kiedy ten płyn zaczyna podrazniac całą okolicę. Bo on nie narasta z dnia na dzień czy z godziny na godzinę tylko pojawia się nagle. Ale tak jak mówię to są tylko moje przypuszczenia i moje odczucia [emoji6]
 
Wiesz on dla mnie jest typowy. A każda kobieta odczuwa go inaczej. Ja go odczuwam jako takie nagłe i ostre kłucie w okolicy jajnika, ciężko wtedy nawet usiąść. I to trwa kilka/kilkanaście godzin. Wydaje mi się (bo oczywiście pewności nie mam), że kiedy się ten ból zaczyna to jest to moment pęknięcia pęcherzyka, kiedy ten płyn zaczyna podrazniac całą okolicę. Bo on nie narasta z dnia na dzień czy z godziny na godzinę tylko pojawia się nagle. Ale tak jak mówię to są tylko moje przypuszczenia i moje odczucia [emoji6]
Popieram, mam podobnie
 
Wiesz on dla mnie jest typowy. A każda kobieta odczuwa go inaczej. Ja go odczuwam jako takie nagłe i ostre kłucie w okolicy jajnika, ciężko wtedy nawet usiąść. I to trwa kilka/kilkanaście godzin. Wydaje mi się (bo oczywiście pewności nie mam), że kiedy się ten ból zaczyna to jest to moment pęknięcia pęcherzyka, kiedy ten płyn zaczyna podrazniac całą okolicę. Bo on nie narasta z dnia na dzień czy z godziny na godzinę tylko pojawia się nagle. Ale tak jak mówię to są tylko moje przypuszczenia i moje odczucia [emoji6]
Ja teraz właśnie miałam taki ból, wieczorem tak mnie jajnik i podbrzusze bolało że ciężko się chodziło i siadalo. Więc myślę że to było wtedy
 
Gratulacje !!!! Wkońcu dobre wieści z rana [emoji178] napisz cos wiecej. Ltory dzien cyklu i ile dpo.
Kochane, 2cs, test 2 dni przed @, 30dc, celuje 12po owulacji ale tu pewności nie mam. Cyce ciągną niemiłosiernie. Poza tym nic więcej. Żadnego plamienia imp nie miałam, choć przyznam że było więcej śluzu w drugie części cyklu niż zazwyczaj.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i czekam na Was w wątku Sierpniowe mamy 2021 😊
Trzymajcie się cieplutko 💞
 
Kochane, 2cs, test 2 dni przed @, 30dc, celuje 12po owulacji ale tu pewności nie mam. Cyce ciągną niemiłosiernie. Poza tym nic więcej. Żadnego plamienia imp nie miałam, choć przyznam że było więcej śluzu w drugie części cyklu niż zazwyczaj.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i czekam na Was w wątku Sierpniowe mamy 2021 [emoji4]
Trzymajcie się cieplutko [emoji179]

Do zobaczonka Mamusiu [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Kochane, 2cs, test 2 dni przed @, 30dc, celuje 12po owulacji ale tu pewności nie mam. Cyce ciągną niemiłosiernie. Poza tym nic więcej. Żadnego plamienia imp nie miałam, choć przyznam że było więcej śluzu w drugie części cyklu niż zazwyczaj.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i czekam na Was w wątku Sierpniowe mamy 2021 😊
Trzymajcie się cieplutko 💞
Spotkamy się tam wszystkie.
 
reklama
Kochane, 2cs, test 2 dni przed @, 30dc, celuje 12po owulacji ale tu pewności nie mam. Cyce ciągną niemiłosiernie. Poza tym nic więcej. Żadnego plamienia imp nie miałam, choć przyznam że było więcej śluzu w drugie części cyklu niż zazwyczaj.
Dziękuję za wszystkie miłe słowa i czekam na Was w wątku Sierpniowe mamy 2021 [emoji4]
Trzymajcie się cieplutko [emoji179]

Super, mam nadzieje ze dołącze [emoji2][emoji1317]
 
Do góry