reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Ja robię te badania prywatnie wiec kasę wydaje ja, a nie lekarz [emoji39] mojej mamy tarczyce tak konowal załatwił bo tylko TSH badał a złe się czuła i nie mogli dojść długo czemu, ona sama prywatnie nie rozszerzyła badań, a jak w końcu zmieniła endo to wyszły wszystkie hashimoto i inne takie.

Dlatego zdziwiłam się ze gin koleżanki wyżej powiedział ze to niemożliwe [emoji848] No jak nie jest endo to może i nie wie, ale żeby tak śmiało się upierać, ze to niemożliwe [emoji2356][emoji39] ja bym od razu szukała endo do konsultacji choćby telefonicznej a nie powtarzała niepotrzebnie badania [emoji2368]
No chodziło mi o lekarzy rodzinnych, prywatnie to inna bajka.
Też uważam to za dziwne i że się tak upierał i że to niemożliwe... ale z drugiej strony jeśli wynik jest mocno nieprawidłowy, zawsze wskazana jest powtórka, jeśli sytuacja się powtórzy to jak najbardziej jest to możliwe i trzeba dobrze pokierować leczenie :)
 
reklama
Nie wiem w jakim stopniu on się zna na tarczy cy, pierwszy raz u niego byłam i jako ginekolog ma dobre opinie. Widocznie uwaga zewynik samego tsh jest na tyle ładny że wierzyć mu się nie chce by ft3 i ft4 było wysokie. Tak czy inaczej powtórzę wynik w innym labo jak będę miała taką możliwość. Teraz nie mam jak w przyszłym tygodniu mam nocki więc też odpada a w kolejny jeszcze tygodni czyli na początku grudnia mam popołudnia więc wtedy jak coś mogę zrobić to badanie, ale myślę że poczekam z tym do piątku bo wtedy chyba zrobię z ciekawości betę i tsh za jednym zamachem.
Tak czy inaczej jestem pozytywnie nastawiona
Ja robię te badania prywatnie wiec kasę wydaje ja, a nie lekarz [emoji39] mojej mamy tarczyce tak konowal załatwił bo tylko TSH badał a złe się czuła i nie mogli dojść długo czemu, ona sama prywatnie nie rozszerzyła badań, a jak w końcu zmieniła endo to wyszły wszystkie hashimoto i inne takie.

Dlatego zdziwiłam się ze gin koleżanki wyżej powiedział ze to niemożliwe [emoji848] No jak nie jest endo to może i nie wie, ale żeby tak śmiało się upierać, ze to niemożliwe [emoji2356][emoji39] ja bym od razu szukała endo do konsultacji choćby telefonicznej a nie powtarzała niepotrzebnie badania [emoji2368]
 
Nie wiem w jakim stopniu on się zna na tarczy cy, pierwszy raz u niego byłam i jako ginekolog ma dobre opinie. Widocznie uwaga zewynik samego tsh jest na tyle ładny że wierzyć mu się nie chce by ft3 i ft4 było wysokie. Tak czy inaczej powtórzę wynik w innym labo jak będę miała taką możliwość. Teraz nie mam jak w przyszłym tygodniu mam nocki więc też odpada a w kolejny jeszcze tygodni czyli na początku grudnia mam popołudnia więc wtedy jak coś mogę zrobić to badanie, ale myślę że poczekam z tym do piątku bo wtedy chyba zrobię z ciekawości betę i tsh za jednym zamachem.
Tak czy inaczej jestem pozytywnie nastawiona

Absolutnie nie oceniam lekarza, bo ja takowym nie jestem i możliwe ze sama bredzę [emoji39] po prostu moi zawsze chcieli komplet, a po historii z mama i sugestii jej endo, żeby córki tez się zbadały jakoś tak dmucham na zimne i robię komplet raz na jakiś czas sama dla siebie [emoji16]

Pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu! Tak trzymać [emoji110][emoji123] trzymam kciuki za jakaś pomyłkę w pierwszym labo i piękna tarczyce [emoji110]
 
U mnie tez rozciagliwy w srodku i szyjka otwarta. Noi wkoncu testy chyba praktycznie pozytywne.
IMG_1058.png
 
Chciałam Wam serdecznie podziękować za przyjęcie i mam nadzieję, że nie do zobaczenia w „styczniowych staraczkach”.
Niestety objawy COVID bardzo mocne, od wczoraj pojawiły się duszności, zanik smaku i węchu, tętno spoczynkowe 100. W pracy potwierdzone 4 przypadki na 20 osób więc już nie mam wątpliwości, że jutrzejszy wymaz będzie pozytywny. Niestety dla mojego i przyszłej fasolki zdrowia odpuszczamy ten miesiąc.
Życzę wszystkim dwóch kreseczek i dużo zdrówka!
 
reklama
Do góry