reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Ja myślę dziewczyny że my po owu powinnyśmy mieć nakazane pracować tak aby nie skupiać się na objawach aż do terminu [emoji204]..
Bo siedzimy i tylko myslismy a może to a może tamto..
Ja się cieszę że wracam do pracy, bo akurat będę już po owu to nie będę miała czasu myśleć czy coś jest czy nie ma..
Więc na forum będę mniej dostępna..

Tak masz racje, jak sie zajmie czyms to dwa tygodnie mijaja szybko i nie doszukuje sie czlowiek objawow. Ja dzis podzialac chce jeszcze raz a potem musze sie skupic na innych rzeczach i nie doszukiwac sie niczego. Jak @ nie przyjdzie to sprobuje 6.12 zatestowac ale juz widze ze moze sie przesunac bo owu dzien lub dwa pozniej.
 
reklama
Ja myślę dziewczyny że my po owu powinnyśmy mieć nakazane pracować tak aby nie skupiać się na objawach aż do terminu [emoji204]..
Bo siedzimy i tylko myslismy a może to a może tamto..
Ja się cieszę że wracam do pracy, bo akurat będę już po owu to nie będę miała czasu myśleć czy coś jest czy nie ma..
Więc na forum będę mniej dostępna..

Ja tam osobiście w ogóle się nie skupiam po owu na objawach [emoji16]
 
Ja tam osobiście w ogóle się nie skupiam po owu na objawach [emoji16]
Wiesz ja w drugiej się nie doszukiwałam, bo czułam wtedy że nic z tego.. A w pierwszej mocno szukałam. Ale byłam młoda więc zależało mi na dziecku..
A teraz to nie wiem jak będzie..
Bardziej Stresuje się wynikami niż tym czy odrazu się uda..
 
Zobaczymy co mój będzie tym razem mówił. Bo on mi powiedział że jestem w ciąży i koniec.. On to czuł a ja nie. Ciekawa co tym razem jego intuicja powie..
 
Ja myślę dziewczyny że my po owu powinnyśmy mieć nakazane pracować tak aby nie skupiać się na objawach aż do terminu [emoji204]..
Bo siedzimy i tylko myslismy a może to a może tamto..
Ja się cieszę że wracam do pracy, bo akurat będę już po owu to nie będę miała czasu myśleć czy coś jest czy nie ma..
Więc na forum będę mniej dostępna..

Również planuje skupić się na pracy. W tym cyklu nawet nie zrobię progesteronu 7dpo, bo później jestem w stresie czy aby nie za niski czy to wystarczająco. Niepotrzebne to.
 
Wiesz ja w drugiej się nie doszukiwałam, bo czułam wtedy że nic z tego.. A w pierwszej mocno szukałam. Ale byłam młoda więc zależało mi na dziecku..
A teraz to nie wiem jak będzie..
Bardziej Stresuje się wynikami niż tym czy odrazu się uda..

Wiesz co, mi tez bardzo zależy na dziecku. Tym bardziej ze jeszcze żadnego nie mam a 30 lat już mam za sobą [emoji2368] Niemniej obawiam się ze u mnie takie doszukiwanie się wepchnęło by mnie w jakaś psychozę i paranoje, wiec staram się podchodzić do sprawy na tyle luźno na ile się da [emoji6] po prostu tak wybrałam i tak kieruje swoimi myślami [emoji6]
 
Również planuje skupić się na pracy. W tym cyklu nawet nie zrobię progesteronu 7dpo, bo później jestem w stresie czy aby nie za niski czy to wystarczająco. Niepotrzebne to.
Ja też nie będę badać.. Nie potrzebny stres. A jeżeli się nie uda mi w tym cyklu to w kolejnym zbadam hormony w 3 dc i wtedy będę robić testy owu..
 
reklama
No mi tak jakby lewy jajnik rano bolał
Możemy sobie podać ręce, mnie też kuło z lewej steony😉 ja ogólnie się nie nakręcam bo już nieraz miałam takie dziwne anomalie przed @ ( kucia jajników, ćmienie brzucha, inny ból piersi, jakieś gorsze samopoczucie itp. 🤦‍♀️) że teraz na luzie, co ma być to będzie.
 
Do góry