reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
U mnie biel az bije po oczach. Ogolnie okres powinien byc dzisiaj- a tak jest 32 dc, chociaz tak jak pisalam wczesniej w niedziele wieczorem mialam dopiero w miare wyrazniejsza kreske na tescie owu, w pon w pracy czulam przez sekunde taki bol jakby pekniecie jajeczka haha chociaz wiem ze to niemozliwe :p wiec czekam sobie na okres bo nadejdzie moze w pon 😚
 

Załączniki

  • 303B9D92-26C7-44C9-B863-9588D1895FDC.jpeg
    303B9D92-26C7-44C9-B863-9588D1895FDC.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
Cześć dziewczyny. Pierwszy raz w tym cyklu mierze temperaturę. Mam pytanie z nią związane. Czy to normalnie jest, że ona jest taka niska? Czytałam, że powinna być 37 w drugiej fazie cyklu, u mnie z kolei max 36.69. Niby jest ten wzrost o 5 stopni po owulacji. Cały czas mierze o stałej porze, z samego rana tak gdzieś po piątej. Co o tym sądzicie? Może ja tak już mam, sama nie wiem....
 

Załączniki

  • Screenshot_20201212_071041_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_20201212_071041_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    220 KB · Wyświetleń: 68
Hej. Dziwne te testy. Że ta druga nie jest jednakowa jak ta kontrolna.. Niby test o czułości 10..
Dziś termin 🐵 bo dziś jest 14dpo..
IMG_20201212_072957.jpg
 
U mnie biel az bije po oczach. Ogolnie okres powinien byc dzisiaj- a tak jest 32 dc, chociaz tak jak pisalam wczesniej w niedziele wieczorem mialam dopiero w miare wyrazniejsza kreske na tescie owu, w pon w pracy czulam przez sekunde taki bol jakby pekniecie jajeczka haha chociaz wiem ze to niemozliwe :p wiec czekam sobie na okres bo nadejdzie moze w pon 😚
Może jeszcze za szybko, dopóki nie ma 🐵 jest nadzieja...
 
Cześć dziewczyny. Pierwszy raz w tym cyklu mierze temperaturę. Mam pytanie z nią związane. Czy to normalnie jest, że ona jest taka niska? Czytałam, że powinna być 37 w drugiej fazie cyklu, u mnie z kolei max 36.69. Niby jest ten wzrost o 5 stopni po owulacji. Cały czas mierze o stałej porze, z samego rana tak gdzieś po piątej. Co o tym sądzicie? Może ja tak już mam, sama nie wiem....
Temperatura w 2 fazie zależna jest od temperatur w 1 fazie. Nie musi mieć 37 stopni. Ma być minimum o 0,2 wyższa i już jest dobrze. Każda kobieta ma inną temperature 😊
 
reklama
Hej. Dziwne te testy. Że ta druga nie jest jednakowa jak ta kontrolna.. Niby test o czułości 10..
Dziś termin 🐵 bo dziś jest 14dpo..
Zobacz załącznik 1213736
Mój test o czułości 10 wyszedł mniej więcej tak samo jak Twój, a tego dnia beta była na poziomie 52,7. Także chyba niektóre tak mają, mało tego dwa dni później beta ponad 80, a test dalej taki slabiak 🤷‍♀️
 
Do góry