reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Cześć, dziewczyny chyba mi się owu mocno przesunęła, powinnam mieć w niedzielę 6.12, dopiero dziś test pozytywny i malutki skok temp. Powinnam testować 21.12, nie potrafię obliczyć kiedy teraz po zmianie powinnam testować. Owu jest lub zbliża się na bank, ciągnie prawa strona na której miałam pęcherzyk dominujący. Pomóżcie to wyliczyć plisss
 
Cześć, dziewczyny chyba mi się owu mocno przesunęła, powinnam mieć w niedzielę 6.12, dopiero dziś test pozytywny i malutki skok temp. Powinnam testować 21.12, nie potrafię obliczyć kiedy teraz po zmianie powinnam testować. Owu jest lub zbliża się na bank, ciągnie prawa strona na której miałam pęcherzyk dominujący. Pomóżcie to wyliczyć plisss
No to za ok. 10-16 dni, średnio 12dpo można wykonac już test
 
reklama
Do góry