reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Hej dziewczyny. Wczorajszy cień cienia testu musiał być wadliwy. Dziś powtórzyłam i wyszła biel😓
A masz możliwość zrobienia bety, czy nie bardzo, bo nie pamiętam czy wczoraj coś podałaś na ten temat..
Moglas mieć również biochema i dlatego tak wyszło wczoraj..
Dopóki 🐵 się nie pojawiła się nadzieja.
A nie masz innych testów, innych firm żeby jeszcze raz sprawdzić??
 
Nie tak miało być! Trzymam kciuki bardzo za cykl grudniowy[emoji847][emoji847][emoji2956][emoji7]
Hej dziewczyny [emoji8] mam nadzieję i trzymam kciuki za każdą z Was aby naprawdę ten miesiac okazał się magiczny [emoji3059] [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji3587][emoji3511][emoji178]

U mnie @ miała swoje plany niestety [emoji3064] nie zdążyłam nawet zrobić testu [emoji3525] mam 32dc 14dpo. Czyli cykl 31 dniowy. @ przychodzi jak chce od 28 do nawet 36. Ehh... Następnym razem czekam do 37dc. Wtedy będę miała pewność że jest coś na rzeczy.

Ale mną się nie przejmujcie [emoji6] ja chce zobaczyć u Was II krechy i poczuć te magię razem z Wami Buziole [emoji8][emoji8]
 
A masz możliwość zrobienia bety, czy nie bardzo, bo nie pamiętam czy wczoraj coś podałaś na ten temat..
Moglas mieć również biochema i dlatego tak wyszło wczoraj..
Dopóki 🐵 się nie pojawiła się nadzieja.
A nie masz innych testów, innych firm żeby jeszcze raz sprawdzić??
Mam możliwość, ale jestem przeziębiona dość mocno i nie wiem czy mnie wpuszcza. Kupie jeszcze jeden test czulszy i jutro zrobię. A jak nie to będę czekać na @@. Jeżeli nie przyjdzie w terminie to skoczę wtedy na betę.
 
reklama
Mam możliwość, ale jestem przeziębiona dość mocno i nie wiem czy mnie wpuszcza. Kupie jeszcze jeden test czulszy i jutro zrobię. A jak nie to będę czekać na @@. Jeżeli nie przyjdzie w terminie to skoczę wtedy na betę.
A nie masz w mieście jakiegoś punktu w którym by Ci wykonali. Bo u mnie jest parę punktów i w nich nie mierza temperatury, normalnie wpuszczaj. Bo w szpitalu sprawdzają więc tam wiadomo nie da się wejść przyziebiobym.
 
Do góry