reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Jeśli tak ciemne wychodzą z lampa, co jest mega dziwne w sumie, to może sprobuj następnym razem jeszcze jakoś doświetlić.. nie wiem [emoji2368]

dzieki za pomoc. W sumie na zywo one wygladaja tak jak na zdjeciach [emoji28] ten telefon ma naprawde bardzo dobry aparat i zdjecia wychodza swietne wiec niewiem w czym problem. Jeszcze raz ci dziekuje za pomoc .
 
reklama
dzieki za pomoc. W sumie na zywo one wygladaja tak jak na zdjeciach [emoji28] ten telefon ma naprawde bardzo dobry aparat i zdjecia wychodza swietne wiec niewiem w czym problem. Jeszcze raz ci dziekuje za pomoc .

Nie ma za co. Pamiętaj, ze to tylko aplikacja [emoji6] masz zdrowe oczka i na żywo zawsze jednak lepiej ocenić, jeśli potrafisz. Żeby apka dobrze zadziałała musi mieć dobry materiał do pracy. Sama to przerobiłam jak kiedyś wieczorem robiłam do niej zdjęcia [emoji1787] pozniej już się nauczyłam z nią pracować i już mnie nie zawodzi [emoji6]

Może i masz dobry aparat, ale wiesz, nawet świetnym aparatem można zrobić złe zdjęcie [emoji39] choćby przez poruszenie, za mała/za duza ilość światła wpadającego na matryce, zbyt wysoko ustawiona czułość itp itp. Może to nie kwestia sprzętu, może samej lampy [emoji2368] dziwi mnie ze są one tak ciemne przy tak niewielkiej odległości od źródła światła, tak jakby to właśnie ze światłem był problem [emoji6]

Niemniej, uważam ze pozytyw już za Tobą, teraz intensywne starania, bo owu może być do 2 dni [emoji39]
 
Dziewczyny nie wiem czy wam to pomoże ale może warto kupić lampe led bezcieniowa? Mam taka do paznokci jak sobie robię 😂. Na Allegro nie są drogie.
Może to pomogłoby w zdjęciach :)
 
Ach, ale dziwna historie mam z umawianiem sie do lekarzy. Zapisalam sie przez internet na monitoring cyklu. Oddzwaniaja do mnie z kliniki, ze monitoring jest tylko dla obecnych pacjentek kliniki, a ja umowilam sie na pierwsza wizyte. Mowie ok, pytam no ale lekarka zrobi mi usg? Tak, ale bedzie to usg ginekologiczne, a nie monitoring... Mowie dobra, zajrzy mi do srodka, powie czy widzi pecherzyk, o to mi tylko chodzi. Dzisiaj znowu dostaje telefon z kliniki z tym samym problemem: to nie moze byc wizyta monitorujaca, tylko konsultacja ginekologiczna. Ręce mi opadły, ale zapytalam jeszcze o cene tej konsultacji z usg. Uslyszalam 380 zl... Oczy mi wyszly z orbit. Mowie do recepcjonistki, ze to za duzo I wiem, ze w innych klinikach to tyle nie kosztuje. Zaproponowala, ze zapisze mnie do innej doktor na monitoring. Ale chwileczke, przeciez nie wykonujecie monitoringu na pierwszej wizycie?... Nie, nie, to tylko ta jedna doktor nie wykonuje na pierwszej wizycie... Wizyta ma koniec koncow kosztować 100zl, ale strach sie sie bedzie na niej odezwac, bo mnie jeszcze skasuja jak za konsultacje [emoji850]
 
Ach, ale dziwna historie mam z umawianiem sie do lekarzy. Zapisalam sie przez internet na monitoring cyklu. Oddzwaniaja do mnie z kliniki, ze monitoring jest tylko dla obecnych pacjentek kliniki, a ja umowilam sie na pierwsza wizyte. Mowie ok, pytam no ale lekarka zrobi mi usg? Tak, ale bedzie to usg ginekologiczne, a nie monitoring... Mowie dobra, zajrzy mi do srodka, powie czy widzi pecherzyk, o to mi tylko chodzi. Dzisiaj znowu dostaje telefon z kliniki z tym samym problemem: to nie moze byc wizyta monitorujaca, tylko konsultacja ginekologiczna. Ręce mi opadły, ale zapytalam jeszcze o cene tej konsultacji z usg. Uslyszalam 380 zl... Oczy mi wyszly z orbit. Mowie do recepcjonistki, ze to za duzo I wiem, ze w innych klinikach to tyle nie kosztuje. Zaproponowala, ze zapisze mnie do innej doktor na monitoring. Ale chwileczke, przeciez nie wykonujecie monitoringu na pierwszej wizycie?... Nie, nie, to tylko ta jedna doktor nie wykonuje na pierwszej wizycie... Wizyta ma koniec koncow kosztować 100zl, ale strach sie sie bedzie na niej odezwac, bo mnie jeszcze skasuja jak za konsultacje [emoji850]
Dla mnie dziwna sytuacja.... moze zmień klinikę ?
 
Dziewczyny nie wiem czy wam to pomoże ale może warto kupić lampe led bezcieniowa? Mam taka do paznokci jak sobie robię [emoji23]. Na Allegro nie są drogie.
Może to pomogłoby w zdjęciach :)

Myśle ze nie ma sensu do testów owu [emoji16] w większości przypadków wystarcza oczy, a nawet jedno oko [emoji16][emoji16]
 
Nie ma za co. Pamiętaj, ze to tylko aplikacja [emoji6] masz zdrowe oczka i na żywo zawsze jednak lepiej ocenić, jeśli potrafisz. Żeby apka dobrze zadziałała musi mieć dobry materiał do pracy. Sama to przerobiłam jak kiedyś wieczorem robiłam do niej zdjęcia [emoji1787] pozniej już się nauczyłam z nią pracować i już mnie nie zawodzi [emoji6]

Może i masz dobry aparat, ale wiesz, nawet świetnym aparatem można zrobić złe zdjęcie [emoji39] choćby przez poruszenie, za mała/za duza ilość światła wpadającego na matryce, zbyt wysoko ustawiona czułość itp itp. Może to nie kwestia sprzętu, może samej lampy [emoji2368] dziwi mnie ze są one tak ciemne przy tak niewielkiej odległości od źródła światła, tak jakby to właśnie ze światłem był problem [emoji6]

Niemniej, uważam ze pozytyw już za Tobą, teraz intensywne starania, bo owu może być do 2 dni [emoji39]

Dzieki. Tez uwazam ze pozytyw za mna , i mysle ze jestem w trakcie owu bo caly dzien cmil mnie brzuch i sluz sie pojawil . No nic [emoji178] byly o polnocy heheh wiec moze cos z tego bedzie. Moj dzis juz nie da rady bo i tak slabo sie czuje . Buziak za pomoc
 
A u mnie znów się pojawiły bole 🐵 i cmi mnie lewy jajnik a raz prawy .. Takze chyba jestem co raz bliżej owu... Chyba będzie owu szybciej niż zapowiadają to moje kalendarzyki...
 
reklama
Mi wczoraj lekarz powiedział że widzi pęcherzyk i jest on z prawego jajnika. Pytał czy miałam jakieś dolegliwości owulacyjne. Mówię mu że nie czułam konkretnego jajnika tylko ogólnie pobolewalo mnie podbrzusze jak na okres. A dziś w pracy właśnie mnie ten jajnik przez godzinę co chwilę dziwnie klol, tak jak nigdy, momentami to aż słodko się robiło [emoji28]
A u mnie znów się pojawiły bole [emoji204] i cmi mnie lewy jajnik a raz prawy .. Takze chyba jestem co raz bliżej owu... Chyba będzie owu szybciej niż zapowiadają to moje kalendarzyki...
 
Do góry