reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

No to miałaś akcje.. Ja swojego wczoraj wieczorem nie męczyłam, no wrócił z trasy zmęczony.. Ale za to rano zaatakował.. On woli z rana jak obaj [emoji2356]są wypoczęci.. Takze my działamy zazwyczaj z rana..
Spróbuj wieczorem zrobić test może zacznie spadać poziom LH..

Dzieki. Tak dokupie testy i zrobie wieczorem. Nocna akcja musi wystarczyc. W sumie to bez sesu sie fochowalam bo on naprawde byl zmeczony . [emoji37] troche mi glupio teraz ze tak na niego fuknełam ale szkoda mi było zmarnować szanse. My kiedyś też rano bardzo lubiliśmy ale teraz ten nasz szkodnik przyłazi o 6 rano i zazwyczaj nawet nie zdążymy.
Ciekawe jak tam moja owu sie potoczy. Kreska naprawde ciemna mi sie wydawala z rana i wzrost wgl tej aplikacji jest. Pewnie przesunie sie testowanie z 6.12 na 7 lub 8 jak tak pozno przyszla w tym miesiacu.
 
reklama
reklama
U mnie taka sytuacja . Kuzwa juz mogloby chyba blaknac .
IMG_1072.png
 
Do góry