reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzień Dobry:)
Agnis biedactwo, ale przeżyłaś... zmartwienia o dzieci to chyba jedno z najgorszych spraw, jakie się mogą przytrafić. Nastraszyli jeszcze tylko... Ja pamiętam jak mój Arti miał 5 tygodni i dostał dziwnej wysypki - oczywiście wylądowaliśmy w szpitalu, gdzie co doktor to inna diagnoza. nawet jakąś chorobę egzotyczną wróżyli... heh.
Ja już na chodzie, choć do wtorku poruszałam się jeszcze jak babcia z balkonikiem :D
nowe mieszkanko jest super - czekam tego długiego weekendu aż mój luby będzie miał wolne i pomoże mi z rozpakowywaniem, bo ze schylaniem się mam jeszcze problem - szwy ciągną, a nie chcę by puściły.
wczoraj byłam w hipokratesie u gin i wszystko ok, tylko muszę troszkę zluzować bo szyjka miękka.
Troszkę chłodniej na dworku - to dobrze, jest czym oddychać.
Miłego dnia kobietki!
 
reklama
mmm... ciasteczko czas na zmiany?
Mieszka się fajnie, choć nadal nie jesteśmy urządzeni i połowa rzeczy w kartonach:)
w ogóle cicho tu tak, już chciałam sprowokować wierszem Tuwima do jakiejś dyskusji, ale widzę że nic z tego. Wszystkie pomęczone takie chyba tym latem. Ciekawe jak tam mamuśka78, czy się rozpakowała - bo w sierpniu termin miała...
 
atagata bo rok temu zalozono grupe na fb i tam sie przeniosly dziewczyny tutaj ze starej gwardii pisza 3 lacznie ze mna wiec wiekszosci nawet nie mialas przyjemnosci poznac, rok czasu trzymac przy zyciu watek to juz sie nie chce jak kiedys tutaj toczylo sie zycie i to jeszcze jak a teraz...
ale pewnie niedlugo sie rozpakujecie wiec wszystko na spokojnie:tak: dobrze ze sie dobrze mieszka:-)
 
Hej melduje sie z pl :-)
nie zagladam bo czasu brak a do tego neta nie mam tzn . mam jak kupie karte bo tesciowa nie posiada :no:
W gorach bylo fajnie , pozwiedzalismy troche pogoda dopisala wiec ok tylko szybko czas zlecial :tak:;-)
W piatek ide sobie do fryzjera robic pasemka a w sobote jade na spotkanie z dziewczynami naszymi do naszej future :-):-)
no i w niedziele jedziemy do domu bo w poniedzialek niestety do pracy czas isc...:wściekła/y:

No to tyle w skrocie u mnie pozdrawiam te zagladajace tu :tak::-)
 
Hej jestem i ja :-)

Lato sie konczy, czuc jesien zwlaszcza rano i wieczorem jak z psem chodze...brrrr
Kacper z gipsem sie oswoił ale co z tego szkola pewnie od pazdziernika sie zacznie nad czym ubolewam..niby za krotko jesli chodzi o nauke indywidualną ale co on miesiac w domu ma robic? No ja z nim moge ale przydalby sie nauczyciel raz w tygodniu...
Musze pogadać z dyrektorką.

Oskar wlasciwie dobrze sie czuje, nie licząc tego ze idą mu zęby i wyjsc nie mogą..Na szczescie w nocy spi. W dzien nie bardzo. Dziś jest tesciowa to z nim spaceruje a ja mam "wolne"

U mnie dziś @ wiec no stress :cool2:

Pozdrawiam Was mamuśki ;-)
 
Dzień dobry :-) byłam z psem...ale zimno....a to dopiero początek :szok:

Dziś spotkanie dziewczyn u futuremummy..mnie nie bedzie. Bez dzieciaków nie pojadę.
 
reklama
Do góry