reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

co wy wiecie o pakowaniu... :szok:

oczywiście żartuję:) wczoraj trochę przesadziłam z pakowaniem bo jakiegoś speeda dostałam i dziś kręgosłup odpada.
trzymajcie się cieplutko
 
reklama
Hj ja nie mam kiedy nawet pisać. Na weekend nas nie było. Bylam na Mazurach w Iławie. Ciężko się jechało w taką duchote a jeszcze gorzej wracalo bo nawałnica przeszła koło Piły i drzewa spadały na drogę. Auta w korku stały. Jakieś auto konar drzewa przygniótł na pol. Ale za to sie wybawilam jak za czasow studenckich.

Atagata ja jeszcze nie dawno tez sie przeprowadzalam na swoje a już prawie 2 lata minęły. Szybkiej przeprowadzki życzę.
 
kroma ale duchota to wam chyba nie byla strasza klima w aucie to mozna jechac:tak:
super ze sie wybawilas zreszta na fotce widac ze happy bylas:-)
 
Witam ja w robocie. U mnie pada od rana i 20 st . Oby pogoda byla w pl bo w sobote wyjazd . Kroma to fajnie ze sie wybawilas daleko was ponioslo hihi . I co tu jeszcze by napisac hmm...ide robic i spadam do domu bo dzieciaki same rzadza.
 
heh... chciałabym by było już po:) ale niestety - mój luby w ostatniej chwili nie dostał urlopu bo współpracowniczka pojechała na woodstock i dostarczyła L-4 na cały tydzień. więc dopiero po 17 może działać. Dlatego wszystko się przeeeeeciąga. Wszystko popakowane i wywożone od wczoraj. A meble czekają na rozkręcenie - planujemy w czwartek, piątek i sobotę za nie się zabrać. Napsuło mi to wszystko krwi i planów, bo w piątek mam zabieg chirurgiczny - usunięcie endometriozy i nie wiem jak to będzie... podobno chodzić przez jakieś 3 dni nie powinnam po tym zabiegu.
Lipa po całości :szok:

garnków jeszcze nie popakowałam i leczo z kiełbaską zrobiłam na obiadek :)
Macie jakieś sprawdzone przepisy na ciacho ze śliwkami?
 
hejka

Ciacho no nie jechałam naszym więc klima był wiatr we włosach, okna otwarte, bo nam się auto zepsuło jak wracaliśmy. A jechałam busem i było nas 8 osób. W pierwszą stronę fajnie bo z rańca jechaliśmy a gorzej z powrotem bo pokoje zdaliśmy o 12 i w upał. No ale daliśmy radę.


Owca- to fajnie u was się ochłodziło. U nas coś nie zapowiadają ochłodzenia. Już dziś myślałam, że będzie lżej a tu duchota. A nas tak daleko wywiało bo to firma dla której M pracuje organizowała imprezkę.

Atagata no to się biedna na czekasz. Ale leczo też bym zjadła, bo dawno nie jadłam.

Arek dziś Olkę ze schodów zrzucił i poleciała na sam dół. Aż klęłam ze złości. Odpukać tylko się poobijała. Oszaleć z nimi idzie,
 
reklama
kroma to rzeczywiscie nieciekawie byl ale co tam przygoda byla a to wasze auto sie popsuło ? z pogoda nie jest najgorzej fakt wilgotno ale to efekt deszczu ale nie jest zle:-)
biedna Ola co za lobuziak z arka,
atagata to ty codziennie zalatana z ta przeprowadza wspolczuje, cora wrocila z nad morza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry