reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej ja na chwile. Nadaje z pracy ale zaraz jade bo chce na chwile do szkoly zajechac na pozegnanie. W koncu wakacje ale krotkie to szybko zleca. U mnie pogoda sie zepsula i sie ochlodzilo jest 20 st a do tego pada deszcz od wieczora. Takze pochmurno ale jest za to czym oddychac . Agnis mieszkanko ladne ale juz to mowilam . Jedzcie sami na jeziorko nawet w cieniu polezec jak nie lubisz sie kapac. Atagata super ze mieszkanko znalezione i jakie duze zazdroszczr tylu pokoi mnie by sie czwarty przydal bo nie mam sypialni i ubolewam nad tym. Ale moze kiedys bedzie . To kiedy przeprowadzka w planach ??... uciekam pozniej jeszcze wlece .
 
reklama
owca troche zazdroszcze tej ochłody, u nas znowu 29 i szanse na deszcz nikle:confused2: ale w koncu lato mamy wiec nie powinnam narzekac:-D:-D
własnie atagata kiedy sie przeprowadzacie?
 
:) od weekendu zaczynamy przewozić rzeczy. Do 10 chcemy się urządzić. Mam nadzieję że damy radę:) mieszkano jest świeżo odmalowane więc nic nie będziemy musieli w nim robić - najwyżej tylko kolor w córy pokoju bo kręciła nosem, ale to już drobiazg. Szukaliśmy czegoś większego bo jeden pokój ja potrzebuję na pracownię gdzie dzieci nie będą mi wchodzić w paradę, hehe. No i zostaję na osiedlu bo to mieszkanko na Jana Pawła jest.
A my korzystamy z dobrodziejstw ochłody jeziorka i co któryś dzień koło 17 jeździmy do Rybakowa nad jeziorko się pluskać, choć mi już z pływaniem nie jest lekko bo brzuch ogromny:D. A pluskam się w tunice i bieliźnie bo stroju teraz w życiu bym nie założyła...

kurcze, miało być dziś odrobinę chłodniej.... heh. ta pogoda...
 
Hej wrocilam ze szkoly z dziecmi . Zdazylam na chwile wleciec z robotki szybciej wyszlam . Fajnie bylo lzy same cisly mi sie do oczu jak widzialam te zaplakane dzieci zegnajace sie i tulace do wychowawcow . Mlodsze dzieci zrobily takie tunele i kazda klasa przebiegala pod nimi ze swoim wychowawca a pozniej kazdy po kolej wskakiwal na materac i zeskakiwal to bylo takie jakby wydalenie ze szkoly hehe no fajnie to zorganizowali . Potem jeszcze pozegnanie w klasie , dostali gutschein do biblioteki i pare drobiazgow od swojej pani . Ale tak mi szkoda bylo tych dzieciakow tak niektore plakaly , moja jakos sie trzymala , ale jej pani tez plakala . Ach smutno mi dzis..:-:)-(

Atagata no to fajnie :-)
 
ee tam to ja przy takich rzeczach jednak nie jestem sentymentalna :-D ale fajnie ze maja taki koniec roku a nie jak u nas apel ludzie litosci,
owca dalej u ciebie pada?
atagata to obyście sie szybko uwineli z przeprowadzka
 
Ciacho a no ja taka beksa jestem co sie szybko wzrusza a jeszcze widok placzacych dzieci to juz wogole :-p:-(
nie narazie juz nie pada...
 
Atagata dzieki :-)


Jutro to znaczy dzis wyjezdzam na weekend do kuzynki pod Śrem, pozniej od niej skoczymy do mojej babci koło Wrześni.
Moze tam zostaniemy do wtorku.
Buziaki dziewczyny :-)

Ps.ciągle nie moge sie spakowac..ech jak ja tego nienawidze........:cool:
 
reklama
Hej ja juz po pracy , lubie piatki mozna rzec :-):-):-)
kawe pije , obiad robie dzis mam rybke , ryz i fasolke szpragowa z bulka tak na szybko zjemy i spadamy
na dzialke bo goraco to poplywam na materacu moze dupsko troche opale :-p:-p
Menzu dzis nie je w domu , bo ida do chinczyka z firma na pozegnanie kolegi bo odchodzi
i szef zaprasza :tak: takze robie tylko dla nas :tak:

Agnis to milego wypoczynku u rodzinki :happy:
ja pakowanie tez nie znosze a czeka mnie to za tydzien w piatek bo w sobote raniutko wyjazd :tak:
juz odliczam dni oby tylko pogoda nam dopisala :tak:

Uciekam milego slonecznego dzionka :-)
 
Do góry