reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzien dobry choc bardzo późno
owca a ogolnie a to ciagle cos niby wakacje a jestem bardziej zajeta niz przed:-D
ezoja szalejesz na blogu
 
Cześć dziewczęta:) właśnie wróciłam z zakupów - i jak za każdym razem przez ostatni miesiąc mówię sobie - NIGDY WIĘCEJ CENTRUM HANDLOWEGO! Jestem tak wymęczona że masakra. I oczywiście wydałam 2x więcej kasy niż zamierzałam... heh.

Co do urodzinek mojego miśka było fajnie - rodzinnie i kameralnie. Wyprawę do zoo przełożyliśmy na sierpień, bo córa do dziadka nad morze pojechała na caaały miesiąc a chcemy pojechać wszyscy razem:)

czym byłam zajęta? zrobieniem żurawi z origami na wesele. 500 małych, ślicznych żurawi... a roboty tyle że masakra. robiłam je do południa, a jeszcze pomagałam w grafice mojemu lubemu. Jeszcze mam do końca tygodnia zrobić wizytówki do salonu fryzjerskiego dla świetnego fryzjera na dworcowej - Chłopak młody dość, ale prawdziwy wizjoner. no i brak weny mnie dopadł :cool:

ezoja jak z pracą? bo nie doczytałam jak rozmowa poszła:)

tymczasem kobietki miłego weekendu Wam życzę i pogody ducha.
 
dzien oberek
atagata a ze tak spytam to jakies japonskie wesele ? bo wiem ze u nich taka tradycja, fajnie że sa zamówienia:tak:
ezoja no wlasnie jak z praca jak tam druga rozmowa?
owca a ty gdzie sie odziewasz?
alez cieplo 31 stop:-D:-D
 
Hej a ciacho leze sobie w cieniu na dzialce i popijam kawke. Dzieciaki buszuja w basenie . Atagata to sie narobilas . Podziwiam bo pewno cierpliwosci przy tym potrzeba. Ciacho dzis masz luzniejszy dzionek ? Mam na dzialce 5 krzewow czerwonej porzeczki i pewno sie zmarnuje bo nie ma komu jesc . Ja nie lubie . Myslalam nad jakims ciastem ale nie wiem jakie.
 
Zaczynam od poniedziałku :)
Na razie sprawy organizacyjne, bo rusza wszystko z końcem lipca dopiero, ale szkolenia będą, ustawianie grafików, sprawy z badaniami itp.. trochę to potrwa.

Ale upały nadchodzą, plażujecie się? :)
 
Dzień Dobry:) Ale słonko pięknie świeci - szkoda że poopalać się nie mogę...
Ciasteczko - wesele nie jest japońskie - po prostu panna młoda wymyśliła sobie dekorację wiaty w której będzie ślub. W Mironicach jest taki ośrodek "Cysters" - konferencje tam są, śluby i wesela. Już kilka razy zdarzyło mi się tam deko robić i zawsze jestem pod wrażeniem:) pięknie tam jest.
Dziś mam rodzinnego grilla u teściów:) podszykowałam polędwiczki w azjatyckiej marynacie - mam nadzieję że będą dobre bo jeszcze nie robiłam i będzie ciekawie jeśli mięcho smakować nie będzie,hehehe...
miłej soboty dziewczynki
 
reklama
atagata w cieniu sieć na tym grillu! ;)
U mnie sobota nudy się zapowiada, chyba że nagle cos do głowy mi wpadnie.
W taki upał nie chce się z domu wychodzić, szczególnie że auto nie sprawne i nie ma gdzie wyjść....
 
Do góry