reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Cześć dziewczynki:) ja się nie odzywam bo troszkę pracowity czas mam a chęci coś mało i weny brak. Do tego katarzycho jakieś się przypałętało. Dziś troszkę luźniejszy dzień. Chyba zajadę do sklepu "Skarby Skandynawii" na Walczaka. Była któraś z Was? Home Page
Miłego dnia :)
 
Hej czy u was tez jakies zmiany na stronie glownej ??
bo kurde juz nie wiem o co tu chodzi ciagle cos wymyslaja...:eek::eek:

Mam nowa robotke , wczoraj bylam zaczynam w czwartek :-)

Ezoja pogoda taka se....zaledwie 14 st ;-) dzieci w kurtkach do szkoly poszly...
kiedy to cieplo powroci to ja nie wiem :baffled:

atagata co tam porabiasz ze taki pracowity czas u ciebie ?
milego wypadu na zakupki :-)
 
Mój luby jest informatykiem a ja pomagam mu przy grafikach z kobiecego punktu widzenia:) nie jest to moja praca bo na etat pracuję gdzie indziej, choć teraz na l4 już jestem.
Wczoraj robiliśmy urodzinki synka w Rybakowie u rodziców. Obiadłam się tak torcichem z malinami i borówkami że jeszcze mam sytość. Fajnie było:) Dziś Arturek ma przyjęcie w żłobku - ciekawa jestem jak łobuz z dziećmi będzie imprezował:)
 
dzien dobry
atagata 100 lat dla mlodego:-) taki owocowy tort pycha
ja tam nie bylam ale widze ze maja rzeczy nawet do domu, u nich jest pchli targ i tam mozna kupic za psie pieniadze rozne rzeczy wiec zakladam ze u nas beda chcieli krocie jak to polacy
owca to zmienilas pracodawce widze, dobrze ze mozna:tak:
ezoja a jak u ciebie jak miska zdrowa juz?
cieplo to nie wiadomo kiedy bedzie mam nadzieje ze bedzie chociaz te 20 stop bo jak takie ma byc lato to
beznadzieja
 
atagata najlepszego dla synka :-):-)

ciacho a nie zmienilam pracodawcy , tylko doszla mi jedna robota wiecej i to jedna rodzinka do ktorej 2 razy w tygodniu bede chodzic :tak:
poniedzialki i czwartki teraz ide pierwszy raz , jesli sie sprawdze oczywiscie to bedzie oki :tak:
tylko troche sie cykam bo maja psa..i boje sie go ciutke ale on jest gluchy mam nadzieje ze mnie nie pozre ;-)
we czwartek zabierze go kobita ze soba do pracy a w poniedzialek bede z nim sama :eek:

Pranie powiesilam , gulasz juz mam jeszcze odkurze i podlogi pomyje i wsio :tak:
potem jade z dzieciarnia do fotografa zdjecia robic bo w czwartek do nowej szkoly jedziemy skladac podanie :tak:

no wkurza mnie te bb ciagle cos zmieniaja...
 
Hej

Owca to fajnie ze ci sie trafila nowa praca.

Atagata oierwszecwidze o tym sklepie i slysze. Moze jak bede w okolicy to tam zajade.

A mi siecw lipcu macierzynski konczy i tylko urlop pozostanie.
 
Dzień dobry kobietki :-)

Ten sklep niedaleko mnie, więc też się chyba niedługo wybiorę. W sobotę dostałam jeszcze jedną paczkę ciuszków dla młodego, dobrze że wokół tyle dobrych ludzi bo w ostatnim czasie najpierw zepsuła się nam lodówka a teraz samochód i to z takimi kosztami, że lepiej nie mówić:szok:.

Owca- też się cieszę, że znalazłaś kolejną pracę, obyś była zadowolona, a ten mój placek to taki zwykły ucierany z brzoskwiniami.

Atagata - również najlepszego dla synka:-), u mnie taki torcik to w sferze marzeń, za wysoki cukier:tak:

Kroma - też jestem ciekawa jakie masz plany co do opieki,mnie to czeka niby dopiero za rok ale nie mam jeszcze pomysłu

U mnie dzisiaj leniwie, moje starsze pociechy dzisiaj w domu a najstarsze idzie pierwszy dzień do pracy, takiej na wakacje, zobaczymy jak będzie;-). No a popołudniu trzeba tatusia odwiedzić, w końcu Dzień Ojca.

Miłego dniadziewczyny:-)
 
reklama
dzien dobry
pustki :confused::-D
dzisiaj pogoda lepsza mimo ze pochmurno;-) owca i znalazlas sposob na pralke zeby ci dziur nie robila
ja piore wszystko w siatkach:tak: bo zrobil mi dziure w ulubionej bluzce:dry:
a reszta gdzie?
 
Do góry