reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Cześć wszystkim:-)

Owca - trzymam kciuki za pierwszy dzień w nowej pracy, na pewno będzie ok:tak:

eZoja - podoba mi się tekst i zdjęcia, znam kilka osób z Krzeszyc i potwierdzasz moją opinie, że są to ludzie bardzo ciekawi :-), mające swoje pasje

Niunia - też niestety nie pomogę:-(

Ja dzisiaj też małą wycieczkę po mieście sobie zafunduje póki nie jest za ciepło, najpierw laboratorium, potem na chwilę do pracy (jakieś papierki podpisać), no i zakupy na obiad i pewnie do południa zleci.

Miłego dnia:-)
 
hej hej
A gdzie reszta he?

Mamuśka ja Gorzowianka rodzona ;) Od 7 lat w Krzeszycach :) Ale dziękuję :)
Angelina nie wiem, nie byłam.
 
ezoja ja dzisiaj czasu nie mam zbytnio na bb no moze teraz dopiero, siedzie w bransoletach i robie na jutro
angelina a nie lepiej zadzownic do szpitala i sie dowiedziec?
 
Hej...ja jestem ale nie chce mi sie pisac. W robocie spoko bylam sama to ok bo nikt na rece nie patrzy. Jutro mam wolne. Dzis corka ma przyniosla swiadectwo i jutro jedziemy do nowej szkoly. Angelina przejdz sie do szpitala i zapytaj na miejscu. Ogladamy mecz. Nie lubie ale chlop patrzy bo Niemcy dzis graja.
 
reklama
Do góry