reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam ale tu przeciag :happy: ja wiem ze swieto u was to pewnie dlatego :tak:
U nas dzis jakos zimno i teraz pada sobie :tak:
Obiad zjedlismy dzis robilam ryz i piers z kury w sosie :tak:
Menzus kupil mi ryz preparowany w polskim sklepie bo akurat byl przypadkiem
wiec jutro bede robic szyszki :-):-) ciacho natchnelas mnie hehe :-p:-p
Teraz pomagam mlodemu z matma bo sie slimaczy jak nie pogonie to do wieczora bedzie liczyl :angry:

atagata i co wymyslilas na prezent ? zalezy co juz ma i czym sie bawi :baffled:
dlatego ciezko doradzic moze jakas ciuchcie albo auta , no nie wiem jest duzo mozliwosci :tak:

Agnis i jak tam remont posuwa sie do przodu ? :rofl2:

eZoja jak dzis corcia sie czuje ?:baffled:

mamuska i jak tam ciuszki dostalas robisz segregacje ??
jakiego masz psa ??

No i tyle :happy:
 
reklama
atagata o i fajny prezent :-):-) bo zabawki i tak sie zaraz znudza a tak to przynajmniej cala rodzinka skorzysta ;-)

nie znasz szyszek ?? :szok: toz to slodycz za czasow naszego dziecinstwa :-D:tak:
zobacz na blogu u naszego ciasteczka ona ostatnio robila :tak:

o cos takiego :tak:
 

Załączniki

  • IMG_5318-001.jpg
    IMG_5318-001.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 37
atagata zoo w poznaniu:-) mloda dzisiaj byla z moja sis bo my bylismy w kwietniu wszyscy wiec juz drugi raz nam sie nie chcialo jechac
o takich szyszkach tutaj mowa lemonciada: szyszki
owca czyli jednak robisz szyszki:-D ja mialam robic ale krówki wyszly:-D
a ja dzisiaj lenistwo:-D
 
Ciacho a jednak jutro nie bedzie szyszek :no: bo bylam w 2 sklepach i nie ma krowek wrr...
a juz mi sie gdzies indziej nie chcialo jechac...w sobote skocze do kauflandu moze beda :baffled:
ale mam truskawki i bede kruche ciasto robic :tak:

A jak myslisz te szyszki udaly by sie z tej masy krowkowej ??
czy ona raczej tak nie zastygnie ??:baffled:
 
Hej. Sorry trochę mało mnie ostatnio, głównie przez remont robimy kuchnię i przedpokój.
Dziś byliśmy cały dzień u teściów. Zimno w pizdu...na drugiej "stacji" podczas procesji zwinęliśmy się do domu :D
Babcia wnukiem nacieszyć się nie mogła więc miałam luz :p
Jutro idę przeczekać najgorszy syf do matki, nie wiem jak długo tam wytrzymam, bo już dziś przez tel się trochę poprztykałyśmy ...
Chyba u nas będzie jakiś ząbek bo mały od 2 dni ma taki ślinotok że szok a do tego piłuje ostro rączkami całą buzię. No czekamy. Póki co jest grzeczny. Zasypia sam w łóżeczku. Czasem do niego tylko zaglądam czy wszystko wsio i już.
Pozdrawiam Was serdecznie :*

Owca - co do remontu - narazie wywalilismy blazerie...)po bylych wlascicielach) i wszystkie meble z przedpokoju i kuchni. Jutro zbijanie plytek.
 
Hej gdzie wy sa ??? :szok::szok::szok:
u mnie sie rozpadalo wlasnie...
Ciasto siedzi juz w piekarniku zobaczymy co mi wyjdzie :baffled:

Agnis ty sie tam remontuj spokojnie a nie przejmujesz sie ze cie mniej na bb hehe :-p;-)
Ciacho a ty gdzie sie zaszylas ??:baffled:
 
Hello :)
Jakiś kiepski nastrój mnie dopadł, pogoda chyba dobija, nawet obiadu nie chciało mi się robić, laptopa też nie otwierałam.
Ciuszki dotarły, zamiast dwóch kartonów to cztery, te na 56-62 to w komodzie się nie zmieściły:-). I naprawdę niektóre nowiusie i słodkie:-), dobrze że nie kupowałam za dużo bo pewnie też nie założy wszystkich.
Widzę że Was też pogoda nie rozpieszcza.
Owca- mam nadzieje że ciasto wyszło i smacznego, ja robiłam wczoraj przed południem, załapałam się tylko na kawałek.

Pozdrawiam
 
Mamuska wlasnie ciasto probowalam , wyszlo smaczne jest.:-)
a ty jakie pieklas ?? :baffled:

Super ze dostawa ciuszkow dotarla , fajnie ze ktos ci uzyczyl zawsza to kasa w kieszeni a taki maluszek to dlugo nie ponosi
wiec nie ma co szalec z kupowaniem ;-);-)

Siedze muzyki slucham , corka poszla na rower , synek buduje u siebie lego a menzu jeszcze w pracy
i tak dzionek leci :tak::tak:
 
reklama
Do góry