reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a reszta jest ale się nuzi :) zimno na dworze buuu
Kroma ja też niebawem do pracy do października mam rodzicielski + urlop i tak liczę, że od stycznia wrócę. Z małą ma być mi mama, tylko trochę mam problem bo dorwała fajną pracę (na czarno bo ma rente) i mówi ze rano bedzie z małą a potem na 2-3 godzz pojedzie popracować, no zajedzie mi się kobitka :/ ehs ale jak tak chce ... no do stycznia jeszcze troche czasu moze zmieni zdanie albo zamkna firme :p
macie jakis przepis na dobre szybkie ciacho bez wymyslnych składników ? mogę do ciasta na galaretce zamrożone truskawki dać ??
 
reklama
Hej a juz sie odezwe hehe. Dzien jak codzien u nas. Pogoda bee teraz pogrzmialo i pada troszke . Ciacho a ty gdzie sie podziewalas przez wekend zes nie zajrzala ? Co do pralki to nic nie wymyslilam . Raz robi dziurki a nieraz nie. Ale za to jak wiruje to jakis odglos wydaje jakby ktos pozytywke nakrecal. Nie wiem co sie tam z nia dzieje. Najwyzej sie zepsuje to nie bedziemy naprawiac tylko nowa sie kupi. Madziarena to dobrze ze mama moze zostac z mala. Kroma a ty gdzie wogole pracujesz ? I kto z Antkiem bedzie ? Ezoja jak corcia choroba przeszla ? Mamuska tak to jest ze jak sie cos sypie to wszystko naraz . Fajnie ze starsza corka idzie sobie dorobic na wakacje. Chyba juz po deszczu to ide chwile z psem . Bay bay...
 
Hejka i ja.

Owca ja mialam kiedys tez tak z ciuchami i mi w uszczelke wchodzily i sie rwaly. Wkoncu pralke musialam wymienic bo sie beben obluzowal i nie szlo naprawic.

No a ja Antka mamie zostawie. Ale to tez pod znakiem zapytania jest. Bo u mnie tato ma miec prostate usuwana i jak wypadnie na jesien to mi nie popilnuje dzieciaka. Mieli robic w lipcu sle cos sie znowu zabieg przesuwa. No i moj nie chce zebym wracala bo ja do 16 i za nim dzieciaki odbiore i wroce na wies to bedzie po 18tej. A ja robie w klimatyzacjach i chlodniach ������. Szprzedaje czesci elektroniczne i wszystko robie w biurze. M chce zebym mu pomagala w ubezpieczeniach i uslugach finansowych
ale ja nie wiem czy mam tyle polotu zeby z klientem pracowac.
 
Ostatnia edycja:
Piję sobie kawkę na dzień dobry:) mój luby śpi... urlop ma. Trzeci dzień w domu go mam i już mnie wkurza... heh... a mówiłam - weź urlop na przeprowadzkę to nie - chojrak myśli że weekend poświęci na przeprowadzenie się i starczy. A ja będę po kartonach przez miesiąc skakać. Chyba coś z moim humorem dziś nie jest za dobrze :(
Byłam w tych "Skarbach Skandynawii". Chyba dnia na szperanie nie miałam bo po 5 minutach wyszłam kichając od kurzu...
Kobietki wiecie czy na mieście skupują już podręczniki szkolne? muszę się pozbyć

tak w ogóle to miłego dnia :)
 
Witam wszystkich :-)
Potrzebuję namiarów na dobrego neurologa w lubuskim. Mój szkrab ma skończone 9 miesięcy i chciałabym pojechać na badanie ogólne, nigdy nie miał stwierdzonej jakiejś choroby czy obniżonego napięcia lecz martwi mnie że w tym wieku nie siedzi stabilnie jak się go posadzi (nie mylić z samodzielnym siadaniem), lecz zaraz leci do przodu. Byłabym wdzięczna za jakieś namiary ponieważ neurologów jest tylko że masakra a nie chciałabym trafić na takiego co powie mi że wymyślam i tyle, a problem ten nie pozwala mi spać i cały czas się tym martwię. Oczywiście mowa o wizycie prywatnej.
Pozdrawiam
 
Hej...
u nas dziwna pogoda raz slonce , za chwile deszcz hehe i burza i tak w kolko ;-);-)
Kupilam dzis przypadkiem mlodej plecak do szkoly :tak: a niech bedzie jeden wydatek mniej :tak:

ciacho ide zobaczyc co tam wrzucilas za linka :-p
ezoja fajnie to napisalas :-) normalnie poetka z ciebie :-p
no i zdjecia super ci wychodza :tak:

Jutro jade pierwszy raz do nowej robotki , ciekawe jak bedzie zawsze sie stresuje pierwszym razem czy sie wyrobie
w czasie i czy beda zadowoleni bo rozni ludzie sa :tak:
 
reklama
Owca będzie dobrze w nowej pracy zobaczysz.
Poetka? Hhehehe dobre sobie. Lubię i jakoś lekko mi to przychodzi. Typowe blogowe teksty.
Ale nie nudzę się przynajmniej i robię to co lubię :D
 
Do góry