reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hejka , ja dopiero teraz bo z rana w robocie bylam ;-)
Fajna pogoda u mnie 23 st slonko i jest git :-)
Wkurzylam sie dzis bo naszykowalam do blendera truskawki , zasypalam cukrem i odpalam maszyne i co ?
dupa nie dziala , nie chodzi fuck :wściekła/y::wściekła/y: ...dziadostwo jedne rok temu kupione :angry:
wiec wysypalam do miski te truskawy i wymieszalam z jogurtem trudno a mial byc koktajl :-(
Trza jechac nowy sprzet kupic jakis porzadniejszy teraz :tak::tak:

U mnie na obiad spagetti bo tez juz nie wiem co mam robic :rofl2:

O ciacho mloda kapustka mniam , tez za mna chodzi :tak:
jak bede w sklepie to kupie chce zrobic takie pulpeciki w mlodej kapuscie :tak:

atagata zupa cytrynowa wow pierwsze slysze :tak::-p wazne ze smaczne :-)

Co do komentarzy innych ludzi odnosnie ilosci dzieci to zawsze gadaja i gadac beda..
jak to mowia nasze zycie , nasza sprawa i mozemy miec dzieci ile chcemy i nikomu nic do tego :no:
nie rozumiem takiego podejscia ze trzecie dziecko to patologia wrr jak tak wogole mozna myslec...:angry:
ludzie to maja tupet !!..

No i nie wiem co jeszcze , nowe mamuski doszly i jakos nicki mi sie myla bo wszytsko na A akurat :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
I przypomniałyście mi o młodej kapuście, kilka dnia za mną chodzi, jutro robię obowiązkowo:-). U mnie dzisiaj ogórkowa, też poszłam na łatwiznę:tak:. Kiedyś myślałam, że mając dwójkę, w tym i syna i córkę to wszyscy w domu ale życie potoczyło się tak że zaczynam jakiś czas temu od początku, w prezencie dostałam jeszcze jedną córkę a teraz będzie synuś, czyli po równo. Też mam w nosie tych co mają z tym problem, to już ich nie mój. Nas po prostu śmieszą reakcje ludzi czasem:tak:
Atagata termin mam na 20 sierpnia, chociaż wcale się nie obrażę gdyby wyszedł 2 tygodnie wcześniej:-), chodzę do Rybskiego
Agnis83 rodziłaś w Gorzowie, jakie tam teraz warunki?

Smacznych obiadków Wam życzę;-)
 
my po tancach, druknęłam juz liste podrecznikow dla mlodej i chora jestem bo znowu kasa:baffled:
ale kupie w tym miesiacu i bedzie spokój:tak:
a reszta gdzie?
 
Rybski fajny jest:) usg mi robił ostatnie. Ja chodzę do Kozber - też do Hipokratesa.
Owca - natchnęłaś mnie - jutro spaghetti na obiadek.
Ja o wyprawce do szkoły wolę jeszcze nie myśleć...
 
a ja wole kupic najpierw jedenej a pozniej drugiej ale starszej to kupie na pewno uzywane chociaz czesc bo zbankrutowac mozna
 
Mamuśka nie rodziłam w Gorzowie. Jestem ze Strzelec Kraj i wolałam rodzić w Drezdenku :tak: Tam rodziłam pierwszego syna i byłam zadowolona, poza tym lekarza prowadzącego miałam z Drezdenka, dr Alicję Świt.
A dr Rybski jest super! Byłam u niego na USG 3D/4D. Bardzo rzeczowy i kompetentny i mily :tak:
Dr Kozber mi nie podeszła. Jakaś za sztywna dla mnie ale też jest dobrym fachowcem, moja przyjaciółka do niej chodzi i będzie rodzić w Gorzowie, ale termin ma pod koniec września.

Atagata -dzięki za przepis na zupę cytrynową :tak: Muszę spróbować zrobić ;-) Ps.a z porcji rosołowej moze byc czy tylko ze skrzydełek ?

Jutro dziewczyny ide do lekrza. Juz sie zbieram i zbieram bo stopy mi co jakiś czas puchną, a dziś to mnie już tak boli że nie ma rady, trzeba iść:tak:

Owca - mi już spagetti nie podchodzi nie wiem czemu...

Ciacho - kasa kasa nic mi nie mów, zajrzalam dziś na konto a tam ZONK:baffled: coś jest ale bez szału:eek:


A dziewczyny remont uu mnie za tydzien w piatek juz.............. :szok: mial byc ciut pozniej, moze i dobrze.:tak:
 
Dr Kozber zgadza się, jest nieco ehmm... jakby to ująć - oschła, surowa. Ale chodzę do niej od lat i duuuużo jej zawdzięczam. Na 'dłuższą' metę okazuje się mniej spięta i o wiele sympatyczniejsza:)
Agnis - pewnie, można na porcji ale nie za bardzo tłustej. mojemu czasami filecika dorzucam i później wkrajam do talerza w kostkę - by się najadł. No i współczuję remontu...
 
Mam remont kuchni i przepokoju. Bedzie syf kiła i mogiła ale i tak nie moge sie doczekac. Dobrze ze mama mieszka blok dalej to mam gdzie uciec chwilowo z dzieciakami :-)
 
Hejka i ja z husteczka w nosie.

Ja caly dzien poza domem.


Witajcie nowe mamy.

Moj kuzyn mi powiedzial jak sie spodziewalam 3 dziecka: czy mam ci wspolczuc czy gratulowac??? To mnie pocieszyl tekstem. A ja glupia chcialabym jeszcze jedno. I znajac zycie gdyby nie cc to juz bym zaciazyla. A tak chociaz chce to juz zdrowie mi za bardzo nie pozwala. No i moj M nie chce juz.

Nie wiem co ja mialam wiecej napisac.
 
reklama
Dzien dobry . Dzis 13 piatek wiec uwazajcie . Ja zaraz odstawiam dzieciaki do szkoly a sama z psem jade na dzialke. Odnosnie dzieci to nieraz mam przeblyski ze bym jeszcze jedno chciala ale z drugiej strony mam juz ta dwojke troche odchowana to sie nie chce. W kazdym razie swiadomie chyba bym nie umiala sie zdecydowac bo raz chce a raz nie hehe. Wiec moze niech zostanie tak jak jest. Pozdrawiam i milego dnia dla was.
 
Do góry