reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

:) Mamuśka - moja córa też tańczyła breaka w parkieciarni- ale niestety jej się znudziło :/
No my gdzieś chociaż na chwilę wypadniemy, ale nie za długo bo coś w podbrzuszu mnie kuje. Dobrze że w poniedziałek mam wizytę i usg bo niektóre objawy- aczkolwiek sporadyczne - mnie niepokoją.
Kurcze musi tak ciągle padać??
 
reklama
kroma czyli babski wieczor;-) milego spektaklu :-)
mamuska pewnie oprocz komody jeszcze full innych rzeczy przytargacie z ikei :-D:-D
ezoja co tam u ciebie malo piszesz ostatnimi czasy
owca a ty jakie plany na weekendzik?
atagata juz sie wypogodzilo:tak::-) u mnie slonce ale ja drugi koniec gorzowa:-D moja mloda ma jutro turniej tanca ale nie wie czy pojdzie
 
A nudy ;-)
Za pracą się rozglądam, wczoraj na rozmowie byłam. Więcej powiem jak mnie przyjmą lub nie ;-)
Jeszcze jedna rekrutacja niby ma być... zobaczymy.
Chciałabym bardzo własny biznes, ale bez kasy być aż do grudnia to nie uśmiecha mi się.
Bo tak: od września mogę otwierać dopiero, bo mija mi 5 lat od zamknięcia poprzedniej działalności.. a chcę mały zus płacić. W sierpniu papiery bym złożyła do Urzędu Pracy o dofinansowanie (jeszcze ponoć kasa jest) miesiąc mają na danie odp. We wrześńiu otwieram ale przez ok 3 miesiące płaciłabym zus za free... zanim by mi firma zrobiła to co chcę - portal pewien. I zanim by to ruszyło to byłby grudzień. A mi się JUŻ pieniądze kończą... więc sie rozglądam za czymś na umowę.
Miśka do przedszkola od sierpnia idzie więc looz. Cały sierpień z bratem może chodzić, jedna grupa wakacyjna będzie. Od września sama, syn do szkoły.
Zaczyna się dziać u mnie :-) Czuję w kościach.
 
Ja bylam dzieciaki na tramwaj zaprowadzic i pojechali sami 2 przystanki do starych sasiadow :tak::tak:
odbiore jak m wroci jak bedziemy po drodze do sklepu jechac :tak:
U mnie raz chmury raz slonce i nie wiadomo jak sie ubrac :baffled:

Ciacho plany na wekend w sumie zadne :sorry: m chyba jutro idzie do pracy wiec ja w domu z dzieciarnia ;-)
pewno dzialka i wekend zleci :tak: dzis musze jeszcze truskawki i maliny zerwac :-):-)

eZoja to sie dzieje , ale tak pozytywnie to fajnie :tak:
powodzenia z praca !! :-)
 
Atagata - trzymam kciuki za wizytę, lepiej rozwiać wszystkie wątpliwości, mój chodzi do parkieciarni 3 rok, zaczynał od towarzyskiego u Deptów ale po roku mu się znudziło, później kilka lat przerwy a teraz się naprawdę wciągnął:-)

eZoja - zmiany w życiu są potrzebne, życzę aby wszystko się potoczyło tak jakbyś chciała:-)

Kroma - udanego wypadu:-)

Dobrego weekendu dziewczyny
 
hejo
ostatnimi czasami sie obijam zeby byc na bb wiec dzis wyjatkowo pierwsza napisze:-)
w koncu po 5 miesiacach mloda zaczela spac we wlasnym lozeczku....mnie to bardzo cieszy:)fakt ze czasem sie wybudzi jak ja odkladam ale sam fakt ze nie musze co chwile kukac to juz duzo:-)szkoda tylko ze to przez ten upadek jej wczoraj dopiero sie za to wzielam;-)
oj komoda tez by mi sie nowa przydala do sypialni;-)sypie sie nasza a jest z bodzio juz jakies 8 lat ma.....pewnie dopiero za rok kupie jak bedziemy sie przenosic do dawida pokoju hehhe bo kolejnej przeprowadzki to ona nie zniesie na bank:-D:-D:-D
wczoraj w koncu bylismy zaprowadzic moj rower do naprawy odbior za kilka dni a ja w koncu bede miec swoj rower:-D:-Dkola bede miala grubsze bo dla mnie za cienkie kierownica do gory pojdzie koszyk na przod i kilka jeszcze rzeczy do wymiany.....maz juz rzucil haslo a moze kupimy sobie nowe rowery:-D:-D:-D:-D:-D:-Dszkoda mi kasy poki co moze za kilka lat jak ten juz bedzie calkiem dobity:-Dhttp://allegro.pl/damka-at-bikes-alu-rozmiar-55-cm-7-w-piascie-bcm-i4329096229.html cos takiego mam
ja ciacho zrobilam wlasnie stygnie ucierane z owocami:-)jak dobrze ze jest ciacho:-D:-Dmilej soboty laski...moja kumpela ma na jutro termin i sie doczekac nie moge dobrych wiesci;-)
KROMA i jak tam bylo?ja wczoraj mialam isc na koncert chylinskiej ale nie chcialo mi sie to raz a dwa mi wystarczy ze moge isc pobiegac :):):):):)
EZOJA super widze ze pelen pozytyw u ciebie super super:-D

Owca a u was kiedy dzieciaki maja wakacje?
 
Ostatnia edycja:
Hej...
ja od rana w biegu bylam w jednym sklepie po ziemniaki rowerem ,
potem pojechalam do drugiego po koperek bo tu nie bylo...
i ze 6 km wyszlo ale jestem padnieta :-D:-D
nie wiem jak co niektore moga jezdzic tyle km :tak: ale dzis wieje lekko to tez gorzej sie jechalo :tak:
Teraz odpoczynek i zaraz obiad bede robic .
Ale z rana juz bigosik z mlodej zrobilam , pyszny wyszedl :-)
Mezus w pracy jak wroci to skoczymy na ogrod :tak: choc pogoda jakas taka dziwna dzis pochmurno i 18 st tylko :tak:

Marzenka o hej dawno cie tu nie widzialam :confused:
u nas wakacje w tym roku pozno zaczynamy dopiero 31 lipca :tak::rofl2:
a co z tym rowerem ze do naprawy musialas dac ? to twoj nie mogl ci zreperowac go ?:baffled:
dobrze ze mala spi u siebie w lozeczku , lepiej dla was i bezpieczniej dla niej :tak:

Kroma i jak bylo w teatrze ??

Co dzis laski porabiacie ??
 
marzenka mi by sie tez przydal rower swoj bo jezdze na starszej ale ona byl nowka sztuka bo one nim w ogole nie jezdzila
owca daje sie rade 15km to jest norma:tak:
a plany takie ze w domu bo leje niemiłosiernie, rano slonce bylo wiec pranie zrobilam poscieli i bedzie sie teraz w domu suszyc a nie na balkonie:wściekła/y:
 
Hej.

Wieczór meczowy u nas..normalka ale mi to nie przeszkadza, mogą lecieć mecze, trochę lubię piłkę i tak pewnie nic ciekawego w TV nie ma.
Kacper u dziadków...Oskar usnął sam w łóżeczku po kąpieli i butli. Ja obrałam górę truskawek, rzodkiewek, ogarnęłam to i owo i w końcu chwilkę odpocznę przy małym drinku.
Od poniedziałku wszystko wyciągam z kuchni z szafek i z przedpokoju, układam, segreguje bo od piątku zaczyna się remont.
Zamówiłam juz worek na gruz, w poniedziałek jedziemy na zakupy. Na mega duze zakupy do castoramy.
Dodatkowo jeszcze w poniedziałek czeka mnie wizyta w laboratorium, idę zrobić sobie wyniki na te puchnące stopy...

To teraz poczytam co u Was i postaram się odpisać
Owca - ja dawno nie jeździłam na rowerze..nawet nie mam jak. A mój Kacper boi się, pare razy spadł i nie chce jeździć a umie...:baffled:

Mamuśka78 - jak tam było w Poznaniu? :-) Lubię Poznań...:-)

Ezoja - jesteś jak z tej piosenki..Pojawiasz się i znikasz :-) choć ja ostatnio też, ciagle coś...:szok:

Kroma - zazdroszczę teatru, sama bym poszła ach....

Atagata - jak Cię kłuje moze magnez powinnaś brać i NOspę sporadycznie??:confused:

Marzenka - mi tez się marzą nowe rowery, takie z koszami itd ach och :-) i kciuki za małą by się wysypiała we własnym łóżeczku ;-)

Ciasteczko - oprocz kuchni bedzie jeszcze przedpokoj, stwierdzilismy ze przy jednym syfie wszystko :-D


Życzę miłego wieczoru dziewczyny
:-)
 
reklama
Czesc mamuski :-) owcaja mam ten rower juz dobrych kilka lat swoje wyjezdzone ma i nie byl z tych drozszych to rupiec....:-) :-) :-) ale taniej wyniesie nas naprawa niz nowy rower na ta chwile.moj maz to jedyniemoze detki zmienic....z reszta rzeczy to niewiem czy by sobie poradzil... bo tojuztrzeba fachowca:-) Agnis to sie bbedzie dziac:-)
 
Do góry