reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Styczniówek

reklama
Dziewczyny, też chcę pochwalić się fotkami, powiedzcie mi jak najprościej je wkleić?
Ja też jestem kociara-rudy pers.
Co do brzuszka, to też mi już delikatnie wyskoczył.
Inomama-wiem co czujesz, u mnie też przeważnie wklęśłości, więc bardzo widać. W ciąży z Olką przytyłam 22-23kg, ale w pół roku po ciąży już było mniej niż przed ciążą. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
 
grudnióweczka, jak chcesz wkleić zdjęcie klikasz na "odpowiedz", potem na ikonkę zdjęcia (jest w środkowym pasku, piąta od prawej strony), klikasz na napis "from computer" i "wybierz pliki" wybierasz zdjęcia które chcesz wgrać (szukasz ich u siebie na dysku) i potem klikasz na "wgraj pliki"
 
Kasia superowy brzdac!!! Taki kudlaty byl? :) Sliczny :)
Anisen- Twoje dzieciaczki tez superasne!!! I duze sie wydaja :) jak tak zagladam na twoje suwaczki to bym sie spodziewala mnijszych dzieci ...hihihihi. No i Ty of course super mama :) Ale nie wiem czy bym Cie poznala patrzac jedynie na Twoj awatar :) Moze wkleisz jakas fotke z blondem?? :) Bo az trudno mi sobie wyobraziec :) hihihihi
 
Anbas jak sie urodzil mial takie wlasnie piekne wloseczki :D duuuzo i czarne :) potem wypadly ale nie wszystkie a jak odrosly to takie jak na drugim zdjeciu i rosna mu blyyyyskawicznie :D po mezu to ma :D
no i jak wychodzil to polozna "ale ma czarne wlosy" a ja mowie "chce mnie Pani pocieszyc ze niby juz ?"

Anisen fajne dzieciaczki :D ale beda sie cieszyc na nowego czlonka rodziny pewnie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry