reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Styczniówek

malinka, mały sam stoi odkąd ukończył 7 miesięcy. nie wiem czy to dobrze czy nie ale nie da rady go powstrzymywać.
Akuku, mi w poprzedniej ciąży na początku bardzo urósł, a w ostatnich 3 miesiącach praktycznie w ogóle... wychodzi na to że teraz tak samo będzie
 
reklama
vinga no brzusio pierwsza klasa...ale bardzo duzy jak na tene tap ciąży....kurcze, po mnie to absolutnie nic nie widac....
 
Vinga moj stawal i chodzil przy meblach poczatkiem 7 miesiaca wlasnie ... tez sie stresowalismty ale fizjoterapeutka piowiedziala ze jesli sam to robi to nic sie nie dzieje ... chodzic sam zaczal w 10 :) i duzo raczkowal :) a brzunio fajny :D
 
Moja Kinga też jak miała w 7 miesiącu zaczęła chodzić i nic jej nie jest ;) Byle byś za rączki nie prowadziła albo pod paszki. Sam idzie niech idzie ;) No i chodziki to też nie fajna sprawa. Dziecko samo wie kiedy jest wystarczająco mocne :)) Zaufaj mu :)
wydają mi sie mega ciemne po tym platynowym blondzie. Jak nie ja
 
Anisen, sam zaczął stawać i teraz przy meblach już spaceruje. nic mu nie pokazywałam, nic nie prowadzałam. sam zaczął to wszystko robić ;)
 
vinga: śliczny brzusio, w pierwszej miałam taki gdzieś w 5 miesiącu, ale za t potem szybko rósł;-)ale przy drugim się nie łudzę, pewnie też szybko wyskoczy bo mięśnie brzucha mam leniwe, choc póki co cieszę się, że nie widać :-D
co do wstawania, to jak sam to nie problem:)
 
reklama
to i ja wstawiam fotki:)
 

Załączniki

  • IMGP7082.jpg
    IMGP7082.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 115
  • IMGP7085.jpg
    IMGP7085.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 124
Do góry