reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Styczniówek

reklama
Inomama, uwielbiam Twojego kota :D Ogromnasty :D to rosyjski?Sama mam 7kg kocura (zwykly bury dachowiec, ale niezwykla osobowosc) i juz nie mogę doczekać się jego reakcji na nowego członka rodziny :D
I największy plus ciąży jak na razie - obowiązek czyszczenia kociej kuwety spadł na małżonka :D
 
Inomama, uwielbiam Twojego kota :D Ogromnasty :D to rosyjski?Sama mam 7kg kocura (zwykly bury dachowiec, ale niezwykla osobowosc) i juz nie mogę doczekać się jego reakcji na nowego członka rodziny :D
I największy plus ciąży jak na razie - obowiązek czyszczenia kociej kuwety spadł na małżonka :D

hehe, ja też się cieszę ogromnie z tego, ze kuweta to na trochę nie moja bajka:)

dzięki w imieniu Garcona - malutkiego!!! ma 10 miesięcy dopiero...:) i jest brytyjczykiem
 
inomama, śliczny malusi brzusio (ile ja bym za taki dała :-p). brat mojego P też ma brytyjczyki:) aż 3 i to w mieszkaniu w bloku. ale są to koty nie zawadzające nikomu
 
Pochwalę sie :)) Moje dzieci :
DSC06472.jpgDSC06469.jpgDSC06494.jpg
 

Załączniki

  • DSC06472.jpg
    DSC06472.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC06469.jpg
    DSC06469.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC06494.jpg
    DSC06494.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 63
reklama
dziewczyny ale mamy śliczne dzieciaczki ;) niedługo dojdą nam nowe śliczności :-D i wszystkie będziemy chwalić się bąblami malusimi
 
Do góry