reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Styczniówek

Vinga...uroczy Maluszek:) Śliczny!!!

Inomama toż to Prawdziwy Kawaler...za niedługo kolejka Panien będzie się ustawiać do takiego przystojniaka:)


No właśnie macie rację...czas tak szybko mknie, że ja mam ochotę tupnąć nogą i protestować!!! Ja też na mojego Syna patrze przez pryzmat małego chłopczyka a trzylatki to już takie konsekwentne są i stanowcze że ja czasem przy mojemu wysiadam...
 
reklama
Wasze dzieciaczki są przesłodkie :) Strasznie wam zazdroszczę, ze macie/będziecie mieć więcej niż 1 dziecko, oczywiście zazdroszczę w pozytywny sposób ;) My pewnie poprzestaniemy na 1, jednak wiek robi swoje. Dlatego po cichu liczyliśmy na mnoga ciąże, ale lekarz twierdzi, ze na 100% tylko 1 serchucho bije ;)
Tez już się mogę pochwalić ciążowym brzuszkiem, zaczyna byc widac, pod ubraniem jeszcze latwo ukryc, ale w bieliznie juz raczej sie nei da :D
Robimy fotki raz na tydzien, kazda sroda rano, na poczatku kazdego tygodnia ciazy; potem zrobimy taki krotki filmik z tych zdjęć jak brzusio rosło ;)
Szkoda, ze jakosc pierwszych zdjec bedzie kiepska, bo aparat mamy w serwisie, wiec zostaje tylko telefon...ale lepsze to niz nic
 
Ostatnia edycja:
Mirka super pomysl z tym fimikiem...

Ja mam zamiar zacząć robić zdjęcia jak cokolwiek zacznie się pojawiac...narazie mam tylko swoja prywatną oponkę:p wiec nie ma się czym chwalic:)
 
Vinga: śliczny chłopczyk
inomama: twój to już niezły kawaler jak się patrzy!:-D
Kasia: cudne ma włoski synek!
Fifka: brzuszek już widać cudny:tak:
Mirka: fajny pomysł, brzuszek mini, ale powoli jest:tak:
Ikasia: hmm skąd ja to znam?tzn. tę prywatna oponkę??? :rofl2::-D
 
Wasze dzieciaczki są przesłodkie :) Strasznie wam zazdroszczę, ze macie/będziecie mieć więcej niż 1 dziecko, oczywiście zazdroszczę w pozytywny sposób ;) My pewnie poprzestaniemy na 1, jednak wiek robi swoje. Dlatego po cichu liczyliśmy na mnoga ciąże, ale lekarz twierdzi, ze na 100% tylko 1 serchucho bije ;)
Tez już się mogę pochwalić ciążowym brzuszkiem, zaczyna byc widac, pod ubraniem jeszcze latwo ukryc, ale w bieliznie juz raczej sie nei da :D
Robimy fotki raz na tydzien, kazda sroda rano, na poczatku kazdego tygodnia ciazy; potem zrobimy taki krotki filmik z tych zdjęć jak brzusio rosło ;)
Szkoda, ze jakosc pierwszych zdjec bedzie kiepska, bo aparat mamy w serwisie, wiec zostaje tylko telefon...ale lepsze to niz nic

mamy juz poczatek 7 i 8 :)
Zobacz załącznik 563809Zobacz załącznik 563810

bardzo fajny pomysł! my robimy jedno na miesiąc zdjęciem, ostatnie, mam nadzieję, ze bedzie już bez brzuszka, za to z dzidziolem. i kalendarz pragnę z tego mieć:)

p.s. widać brzuszek!
 
oj widać, widać :D
z jednej strony mnie to martwi troszkę, planuwałam nie mówić w pracy do 3 miesiaca, ale nie wiem czy się uda... a z drugiej strony ogromnie cieszy - nie mogę się powstrzymać przed dotykaniem brzucha i głaskaniem go jak stoję, idę :D
 
Ja też mam swoją prywatna oponkę, a raczej chyba oponę od traktora :-D hehehe, więc nie będę Was tutaj stresować moim wyglądem :-D

Dyiewczyny piękne brzuszki i dzidziulki :-D
 
reklama
Anbas mam takie same odczucia... dopiero rodziłam a tu zaraz półtora roku mały będzie mieć... :szok: No ja jestem ogólnie szczupła... ale ja wiem ze mnie tak wywala bo skóra po ciąży już nie ta, w końcu niedawno rodziłam.


Inomama ależ masz fajnego kawalera już w domu! :-)



Mirka nooo fajny pomysł z tym filmem :tak: ja robiłam taki "kolarz' w poprzedniej ciąży. A brzuszek super! Widać że się zaokrągla powoli :-)




A i pochwalę się swoim szkrabem :) tu w ogrodzie z naszym psem


2013-05-09 08.45.38.jpg2013-05-09 08.48.10.jpg2013-05-09 08.48.23.jpg
 

Załączniki

  • 2013-05-09 08.45.38.jpg
    2013-05-09 08.45.38.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 33
  • 2013-05-09 08.48.10.jpg
    2013-05-09 08.48.10.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 35
  • 2013-05-09 08.48.23.jpg
    2013-05-09 08.48.23.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 37
Do góry