reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mls - witaj wśród nas :-) Piękny brzusio, chociaż jeszcze nie taki duży :-)
anecia - ja się w domu nie ważę, ale ostatnio pomiędzy jedną a drugą wizytą (czyli 2 tyg) miałam 1kg do przodu. Jak juz pisałam ja niewiele do tej pory przytyłam, co mnie cieszy bo z dużym nadbagażem zaczynałam ciążę. Może tak ma być i natura to wyrówna, albo dopiero teraz zacznie się wzrost wagi... się zobaczy :)
ja mam 1kg do przodu, na razie sie nie martwie bo i tak nie waze malo(72kg)
u mnie to w ogole dziwna sprawa, jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to wazylam 75
wymioty i totalny brak apetytu sprawil ze spadlam do 70
brzuszek mi urosl, ale na buzi czy nogi mam szczuplejsze
 
Ostatnia edycja:
28 tydzień +18kg i spuchnięte nogi :)

2qwo1w7.jpg
 
pięknie aga wyglądasz

a teraz JA!
OGŁASZAM KONKURS!
CZAS TRWANIA: DO NIEDZIELI
NAGRODA- BĘDZIE DO WYBORU ZE STRONY Picasa Web Albums - Iza.Tobolska

OTO PYTANIE KONKURSOWE:
ILE IZULKA MA W KŁĘBIE???(MIERZONE DZISIAJ)

MOŻNA POMYLIĆ SIĘ O 2 CM. JEŻELI NIKT NIE TRAFI- WYGRA OSOBA Z NAJBLIŻSZYM WYNIKIEM.

PODPOWIEDŹ- JESTEM WIEEEELKA!

NAGRODA ZOSTANIE WYSŁANA W PN LISTEM POLECONYM DO ZWYCIEZCY NA ADRES DOMOWY PODANY W PW!
 
Fiuu fiuu w kłębie??? Czy to jest w pasie???
To ja daję 110 cm. nie bij:(

Aga Natalia bardzo ładny brzunio, nie widac tych kilogramów naprawdę:)
 
pięknie aga wyglądasz

a teraz JA!
OGŁASZAM KONKURS!
CZAS TRWANIA: DO NIEDZIELI
NAGRODA- BĘDZIE DO WYBORU ZE STRONY Picasa Web Albums - Iza.Tobolska

OTO PYTANIE KONKURSOWE:
ILE IZULKA MA W KŁĘBIE???(MIERZONE DZISIAJ)

MOŻNA POMYLIĆ SIĘ O 2 CM. JEŻELI NIKT NIE TRAFI- WYGRA OSOBA Z NAJBLIŻSZYM WYNIKIEM.

PODPOWIEDŹ- JESTEM WIEEEELKA!

NAGRODA ZOSTANIE WYSŁANA W PN LISTEM POLECONYM DO ZWYCIEZCY NA ADRES DOMOWY PODANY W PW!


Jeju no zwariowało dziewcze :-D:-D
Ale mozna spróbować :-)
To ja szczelam hmm tak 113,5 :happy2:


Aga Natalia- śliczny brzuszek dość spory ;) nic dziwnego domek dwóch dzidziów ;) A tych kilogramów naprawde nie widac!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry