reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
śliczny brzusio ... oczywicie witamy..

tu to dopiero w ogole brzucha nie ma ;p

Fiufiu, w kłębie czyli gdzie dokładnie? w najszerszym m-cu? jak tak to daje..hmm.. skoro mowisz ze jestes wielka, powiedzmy 147 (mam nadzieje, ze nie podpuszczasz z tą wielkością ;-) )
 
Ostatnia edycja:
reklama
cienko,cienko dziewczynki.... podbijcie stawkę, bo się obrażę jaką lasencję ze mnie robicie:D
 
200 też mało? kurde, to chyba musze siebie zmierzyc, bo czuje ze nie mam pojecia o naszych obecnych wymiarach :p
 
200 to też zimno :-) fakt, faktem w druga stronę ale jedyna, co się nie krępowała!
martuśka ty się nie mierz, bo wyskoczy 75 cm i będzie ubaw na całego :p
ja już nie mogę nic więcej mówić,bo to w końcu konkurs jest no!
 
fiuufiuu to ja też strzelę, a co:) 138cm (nie bij;))

A to mój brzuszek w 27 tygodniu i 10 kg na plusie, z czego córcia waży prawie kilogram:)
P1010749-horz.jpg
 
nie no bez przesady, 2 tygodnie temu miałam 96 w najgrubszym m-cu (teraz pewnie koło 105, bo troszke sie zmieniło, ale może to być i duzo wiecej a mnie sie wydaje ze tyle. jak Łukasz wroci, to sie az zmierze z ciekawosci, bo On wie gdzie te dziwne narzedzia są ;) )

nono, Neftis, kolejna sexbomba widze :-)
 
Nie no kurcze ruszyłam dupe i poszłam się zmierzyć no więc uwaga..... ja mam 110 cm!!!!!!!!!!!!
no to Fiuu ma max 130 , bo przecież do końca to jeszcze trochę czasu!

Nadal nie widzę zdjęcia Martuśki wrrrrrr!!!!!!!!!

Neftis b. ładny brzuszek:)
 
a chcecie to macie, z tego tygodnia, czyli ponad tydzien po slubie. i nie piszcie juz glupot, ze brzucha nie mam :-D
 
martuska ale ty laska Jesteś.Brzuszek jest,owszem,ale jaki zgrabny.

Ja mam 101.
strzelam ,że Fiuu koło 140.:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry